9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

“Укрнафта” відновила видобуток на 6 родовищах нафти і газу

ПАТ “Укрнафта” відновлює видобуток на Анастасіївському, Артюховский, Коржівська, Південно-Панасівська, Рибальському і Заводському родовищах.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-України.

Відновлено роботу 80 з 132 видобувних свердловин. Завдяки відновленню роботи на 6 родовищах” Укрнафта “збільшила рівень добового видобутку нафти і конденсату і газу. З початку грудня показник середньодобового видобутку нафти і конденсату компанії становить 3,9 тис. Тонн, що на 18% вище, ніж в період вимушеної зупинки родовищ. у цей же період показник середньодобового видобутку газу зріс на 12% – до 2,9 млн куб. м, – йдеться в повідомленні.

Разом з тим в “Укрнафті” відзначають, що, незважаючи на позитивну динаміку, рівень видобутку поки не відновився до попереднього рівня.

У першому кварталі 2017 року, до зупинки першого з шести родовищ, компанія добувала в добу 4,1 тис. Тонн нафти з конденсатом і 3,5 млн куб. м газу, – уточнюють у прес-службі.

За даними заступника голови правління “Укрнафти” Маврикія Калугіна, вийти на показники, які були до консервації, швидше за все не вдасться через технічні причини.

У тому числі через погіршення експлуатаційної якості пластів внаслідок консервації свердловин, низького пластового тиску, несправність обладнання. На кількох газових родовищах відновити попередній рівень видобутку, ймовірно, вже неможливо, – цитує його прес-служба.

Останні новини:

Зараз читають