9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 15 Квітня, 2021

«Укрнафта» продала половину виставленої на аукціон нафти

 • ПАТ «Укрнафта» 26 червня реалізувало на додатковому аукціоні на «Українській міжбанківській валютній біржі» (УМВБ) 76,6 тис. т сирої нафти з виставлених 152,4 тис. т.

  Про це говориться в підсумковому бюлетені торгів, опублікованому на сайті Української міжбанківської валютної біржі (УМВБ). Передає Національний промисловий портал, з посиланням на OilNews.

  Весь ресурс був традиційно проданий за стартовою ціною 10 599 грн/т., Що на 660,79 грн/т дешевше, ніж на попередніх торгах, що відбулися 18 травня 2017 р Весь обсяг нафти скупила одна компанія. Також «Укрнафта» реалізувала все виставляються на торги 800 т газового конденсату за стартовою ціною 11 536 грн/т (-678 грн/т).

  Як повідомляв OilNews, запланований на 15 червня аукціон з продажу нафти і газоконденсату ПАТ «Укрнафта» не відбувся через відсутність заявок від покупців. Після цього на 26 липня був призначений додатковий аукціон, на якому стартова ціна нафти була знижена на 16,4% – з 12 677 грн/т до 10 599 грн/т. Також на додатковий аукціон було виставлено на 29,6 тис. т більше сирої нафти.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДСНС поновила відновлення цивільних об’єктів на Донеччині

  В районі Операції об'єднаних сил підрозділи ДСНС України залучаються до відновлення цивільної інфраструктури.Передає Національний...

  “Нова Пошта” відкрила автоматизований сортувальний термінал в Черкасах

  У Черкасах на повну потужність запрацював новий термінал "Нової пошти", загальні інвестиції в будівництво якого склали 33,2 мільйона гривень.

  Запоріжжя закуповує ще три кузови для модернізації трамваїв

  В Запоріжжі оголошено тендер на закупівлю ще трьох частково низькопідлогових кузовів трамвайних вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AllTransUA.

  Установи Національної академії наук України представили свої розробки для сільського господарства та харчового забезпечення

  Установи Національної академії наук України в рамках участі у загальнонаціональних та міжнародних виставкових заходах представили власні розробки та напрацювання для сільського господарства...

  Морський порт Чорноморськ в березні перевалив понад два мільйони тонн вантажів

  Морський порт Чорноморськ в березні 2021 року перевалив 2,15 мільйона тонн вантажів, що на 5,6% більше показників аналогічного періоду 2020 року.

  В Збройних силах України з’являться мобільні групи викладачів англійської мови

  На сьогодні армійські центри мовної підготовки можуть навчати 800 осіб на рік. Цього замало, тому цифру подвоять, а до військових частин направлять...

  ВМС України відпрацьовує застосування рухомих пунктів управління (фото)

  Для відпрацювання боротьби з ворожим РЕБ та радіокерованими фугасами окремий полк зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України провів польове тренування.

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  Морський порт Чорноморськ в березні перевалив понад два мільйони тонн вантажів

  Морський порт Чорноморськ в березні 2021 року перевалив 2,15 мільйона тонн вантажів, що на 5,6% більше показників...

  В Збройних силах України з’являться мобільні групи викладачів англійської мови

  На сьогодні армійські центри мовної підготовки можуть навчати 800 осіб на рік. Цього замало, тому цифру подвоять,...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству...

  Харків домовляється про виробництво турецьких автобусів Karsan

  У Харкові було підписано Меморандум про наміри співробітництва між Харківською міською радою та турецькою компанією з виробництва...