9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

“Укргідроенерго” завершить проектування Каховської ГЕС-2 до кінця цього року

ПрАТ “Укргідроенерго” до кінця року розраховує завершити проектування Каховської ГЕС-2.

Про це повідомив генеральний директор компанії Ігор Сирота на прес-конференції в Вишгороді (Київська обл.). Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Плануємо, що до кінця року проект буде завершений і поданий на експертизу, – сказав він.

І.Сирота додав, що будівництво цієї станції вкрай необхідно, оскільки генеруючих потужностей Каховської ГЕС – недостатньо.

Середнє повінь – і Каховська ГЕС працює два місяці, вже третій, на 100%, в базовому режимі! Вона повинна працювати в пікові години, а не в базові. Зараз ми змушені відкривати затвори і скидати, мінімум, 200 куб. м в секунду вхолосту. Скільки це грошей!, – сказав він.

За словами керівника “Укргідроенерго”, з фінансуванням будівництва Каховської ГЕС-2 вартістю близько EUR425 млн не повинно виникнути проблем.

За Каховської ГЕС-2 у нас давно “в черзі” стоять два банки, тому, що вони розуміють окупність, доцільність цього проекту, – резюмував він.

Як повідомлялося, затверджена Кабінетом міністрів в липні 2017 року “програма розвитку гідроенергетики до 2026 року” передбачає будівництво Каховської гідроелектростанції (ГЕС) №2 потужністю 250 МВт.

“Укргідроенерго” експлуатує всі великі гідроелектростанції, розташовані на українських ділянках Дніпра та Дністра. Сумарна встановлена ​​електрична потужність гідроелектростанцій генкомпанії становить 5747,6 МВт. Держава в особі Міністерства енергетики та вугільної промисловості володіє 100% акцій компанії.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають