9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

Укргазвидобування ввело в експлуатацію нову свердловину на Харківщині

АТ “Укргазвидобування” ввело в експлуатацію нову свердловину на Шосейній площі в Харківській області. Добовий дебіт після проведення операції по гідравлічному розриву пласта (ГРП) збільшився більш ніж у 20 разів і склав 121 тисячі кубометрів газу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу компанії.

Нова свердловина була пробурена власним буровим підрозділом “Укрбургаз”, за допомогою нового устаткування китайського виробника HongHua, яке компанія придбала у 2018-му році. Роботи з гідрозрориву виконувало ТОВ “Сервіс Ойл”, дочірнє підприємство ПО “Білоруснафта”.

Це нова ділянка надр з перспективними ресурсами близько 9 млрд кубометрів газу. Ми провели сейсморозвідувальні роботи, визначили перспективи і почали його раозбурювати. Звичайно, одна така площа не зробить прориву у видобутку газу в масштабах країни. Однак робота на десятках подібних спеціальних дозволів дає відчутний результат, – прокоментував директор інтегрованого газового бізнесу НАК” Нафтогаз України “Андрій Фаворов.

У планах компанії до 2022-го року пробурити ще кілька розвідувальних та експлуатаційних свердловин, а також побудувати установку комплексної підготовки газу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають