9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 5 Грудня, 2023

ПАТ «Укргазвидобування» запустила нову свердловину із найбільшим видобутком з часів незалежності України

blankПАТ «Укргазвидобування» ввела в промислову експлуатацію нову свердловину в Харківській області з дебітом понад 1 млн куб. м. газу на добу. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ПАТ. Передає Національний промисловий портал.

Відзначається, що нова свердловина введена в експлуатацію газопромисловим управлінням «Полтавагазвидобування» на Краснокутському родовищі і має глибину 5500 м. Пластовий тиск – понад 1000 атмосфер.

Компанія впевнено рухається до мети« 20/20 ». За час незалежності України таких свердловин в «Укргазвидобуванню» ще не було. Розробка нових та існуючих родовищ є ключовою складовою стратегії нарощування видобутку підприємства, при якій забезпечення енергонезалежності України – перш за все, – зазначив голова правління ПАТ Олег Прохоренко.

В 2017 році «Укргазвидобування» планує пробурити близько 100 свердловин . За їх рахунок компанія очікує приросту видобутку газу в 400-600 млн м куб.

До 2020 року «Укргазвидобування»  планує інвестувати  $3 млрд в закупівлю і модернізацію бурових верстатів, а також в залучення сторонніх підрядних організацій для проведення відповідних робіт на родовищах підприємства.

За підсумками 2016 р «Укргазвидобування»  збільшила видобуток  газу на 0,5% (+74,7 млн куб. М) – до 14,6 млрд куб. м.

Останні новини:

Зараз читають