9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 29 Вересня, 2022

Укргазвидобування визначило хорватську Crosco переможцем ще одного лота по тендеру на буріння

blankCrosco Integrated Drilling & Well Services Ltd (Хорватія) виграло вже 2 з 15 лотів тендеру ПАТ “Укргазвидобування” (УГВ) на бурові роботи в Харківській та Полтавській областях в 2017-2019 рр.

Згідно з повідомленням в системі закупівель ProZorro, УГВ планує укласти з Crosco договір вартістю 792,581 млн грн (з ПДВ). Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Uaenergy.com.ua.

УГВ до визнання Crosco переможцем по лоту №8 відхилив пропозиції п’яти інших компанії.

Раніше УГВ визнало “Спецмехсервіс” переможцем по лоту №1 (вартість контракту 397,422 млн грн), Crosco – переможцем по лоту №10 (вартість контракту 786,462 млн грн).

Як повідомлялося, “Укргазвидобування” в кінці жовтня 2016 року оголосило тендер із залучення зовнішніх підрядників на бурові роботи сумарною очікуваною вартістю 13 млрд 35,51 млн грн (з ПДВ).

В аукціонах взяли участь 15 компаній, зокрема, “Північгазресурс”, “Вікторіос компані”, Drilling Energy Technics Limited, ДП “Сміт Юкрейн”, ТОВ “Спецмехсервіс”, ТОВ “Полтава Сервісіз”, ДП “Белоруснефть”, Crosco Integrated Drilling & Well Services Ltd, НАК “Надра України”, G-Drilling SA, ТОВ “Горизонти”, KCA Deutag Drilling GmbH, ТОВ “Полтавське підприємство бурових робіт”, Xinjiang Beiken Energy Engineering Co, Hydro Drilling Srl.

Максимальна кількість учасників в аукціоні було 13 (лоти №2 і №3), мінімальне – сім (лот №13).

За словами глави УГВ Олега Прохоренко, тендер для кожного з залучених 15 бурових верстатів проводиться за формулою 2 + 2 + 2, “тобто для кожного верстата – замовлення на дві свердловини з наступною опцією продовження ще 2 + 2, якщо нас влаштує якість і термін перших двох. Це фактично програма робіт на шість свердловин на три роки”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають