9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Укргазвидобування розпочала підготовку до будівництва установки з виробництва бензолу та октанозбільшуючого компонента

ПАТ «Укргазвидобування» оголосило тендер на інженерне проектування будівництва власної установки з виробництва бензолу і октанозбільшуючої компонента метил-трет-бутилового ефіру (МТБЕ).

Про це йдеться у тендерній документації, розміщеної в системі ProZorro. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на enkorr.

Компанія розглядає будівництво установки з виробництва метанолу потужністю близько 50 тис. т в рік, але підсумкові показники будуть визначені в ході технічної документації. Сировиною для виробництва метанолу є природний газ, для МТБЕ – ЗВГ і метанол. Місцезнаходження нових виробничих потужностей також буде визначено при підготовці проектної документації.

Попередньо, вартість проектувальних робіт оцінена в 2,9 млн грн. На розробку проектної документації відведено півроку – до кінця травня 2018 року.

Нагадаємо, що на початку червня глава «Укргазвидобування» Олег Прохоренко повідомив, хто компанія вивчає можливість будівництва власного заводу з виробництва метанолу.

Ми зараз розглядаємо проект будівництва заводу з виробництва метанолу для забезпечення власних потреб і ринку України. Тому що ненормальна ситуація, коли ми змушені 100% метанолу закуповувати на імпорті, ми постійно залежимо від постачальників. Тому зараз ставимо питання, що нам потрібен власний завод, – повідомив глава компанії.

В середньому за місяць, в залежності від сезону, потреба УГД в метанолі становить 2,5 тис. т. За словами голови правління, проект може бути реалізований до 2019 року.

Останні новини:

Зараз читають