9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Укргазвидобування отримає 1,5 млрд кубометрів газу від операцій з гідророзриву пласта

ПАТ «Укргазвидобування» у наступні п’ять років отримає близько 1,5 млрд куб. м природного газу завдяки проведеним румунською компанією Tacrom 50 операціям з гідравлічного розриву пласта

Компанія Tacrom закінчила перший для Укргазвидобування проект з інтенсифікації видобутку блакитного палива на діючих свердловинах. Починаючи з січня 2017 року, ПАТ «Укргазвидобування» вже отримало додаткові 276 млн куб. м газу шляхом проведення Tacrom 50-ти операцій з ГРП на 29 свердловинах.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на офіційну сторінку ПАТ “Укргазвидобування”

Загальний кошторис проекту з Tacrom, визначений за результатами тендерів через електронну систему Prozorro, склав близько $6,9 млн. При цьому додатковий прибуток ПАТ «Укргазвидобування» у наступні 5 років становитиме близько $92 млн.

Нагадаємо, що у 2016 році ПАТ «Укргазвидобування» провело через електронну систему Prozorro низку аукціонів щодо здійснення 100 робіт з інтенсифікації видобутку. У тендерах брали участь провідні сервісні компанії: Halliburton, Weatherford, Tacrom, ВО «Белорусьнефть».

За результатами торгів перемогли ВО «Белоруснефть» та Tacrom, які запропонували найнижчу ціну. Загальний кошторис 100 ГРП склав 373,895 млн грн замість очікуваних 540 млн грн.

 

Останні новини:

Зараз читають