9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Лютого, 2023

“Укренерго” почало ремонтувати лінії електропередач без відключення мереж

«НЕК «Укренерго» освоїло сучасну технологію ремонту магістральних ліній електропередач 330 кВ, яка дозволяє їх ремонтувати без відключення мереж від напруги. Така технологія забезпечить безперебійну роботу магістральних ліній та підтримуватиме високий рівень надійності перетоків в об’єднаній енергосистемі України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Еlektrovesti.

Ця технологія буде корисною для ліній, які неможна відключати на тривалий час. В енергосистемі є перетини, які дуже навантажені та дуже критичні, їх відключення може призвести до значного зниження електропостачання. Це дуже сильно обмежує можливості їх обслуговування, в той же час ці лінії потребують проведення ремонтних робіт, – надав коментар голова компанії.

Для роботи під напругою в компанії також придбали спеціальні костюми, що захищають робітників від ураження струмом, засновані на технології “клітки Фарадея”. В тканину такого костюма вплетена спеціальна металева нитка з високою провідністю.

Коли монтер доторкатиметься проводу або знаходиться в зоні підвищеного електромагнітного поля, створений заряд швидко стікає по зовнішньому контуру сітки-костюма і не зачіпає тіло людини.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають