9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Вересня, 2021

Укренерго затвердили стратегію розвитку Компанії на майбутні 10 років

 • В Укренерго затвердили стратегію розвитку Компанії на майбутні 10 років. Документ чітко окреслює орієнтири, завдання та цілі щодо усіх аспектів діяльності підприємства задля його перетворення через 10 років в інтегрований в ENTSO-E оператор системи передачі, який входить до ТОП-5 європейських TSO за витратами на одиницю встановленої потужності обладнання та рівнем технологічного розвитку.

  В результаті системних перетворень Укренерго являтиме собою гнучкий «мозковий центр», що управлятиме мережею передачі в автоматизованому режимі та слугуватиме майданчиком для впровадження новітніх технологій в енергетиці.

  Завантажити презентацію «Стратегія розвитку ДП «НЕК «Укренерго» 2017-2026» можна тут, а інфографіка дозволить краще зрозуміти ключові напрями Стратегії.

  Стратегія сформована з урахуванням кращого міжнародного досвіду, містить грунтовний прогноз змін навколишнього середовища, SWOT-аналіз та має проміжні точки реалізації цілей та завдань на найближчу (1-2 роки), середньо- (5 років) та довгострокову перспективи.

  «Розробляючи стратегію розвитку Укренерго, ми врахували досвід діяльності та реформування цілої низки європейських системних операторів з Австрії, Німеччини, Польщі, Чехії, Словаччини, Грузії, Угорщини, – прокоментував подію Директор з інвестицій та стратегії ДП «НЕК Укренерго» Володимир Кудрицький, – Тенденції скрізь приблизно однакові – впровадження «розумних мереж», зменшення впливу людського фактору на більшість процесів, новий підхід до диспетчеризації та балансування в енергосистемі з урахуванням зростаючої частки генерації з ВДЕ. У наступні 10 років маємо втілити чимало перетворень, і стратегія – наша дорожня карта на цьому шляху».

  Складові елементи Стратегії можна умовно розділити на три ключові групи:

  • інституціональна перебудова Компанії – все, що стосується змін «правил гри»: інтеграція ОЕС України до ENTSO-E, функціонування в умовах нового ринку електроенергії, реформа корпоративного управління;
  • технологічне переоснащення інфраструктури: IT, впровадження нових технологій диспетчеризації, Smart Grid та модернізація ліній та підстанцій;
  • підвищення операційної ефективності Компанії шляхом запровадження системи процесного управління: впровадження ERP-системи, швидке та ефективне прийняття рішень, зниження операційних витрат, що впливають на формування тарифу.

  «Прийшовши в Укренерго, я поставив перед собою амбітну мету: перетворити громіздке та неефективне пострадянське підприємство у сучасну, мобільну та зрозумілу для всіх європейську компанію. Основою будь-якої діяльності є стратегія – чітке бачення та розуміння цілей та завдань, що стоять перед тобою у певний період часу. Нова стратегія Укренерго – плід нашої спільної кропіткої праці, палких дискусій з представниками не лише апарату управління, але й відокремлених підрозділів. Адже переконаний, що кожен працівник Компанії має розуміти, куди і як ми рухаємось, відчувати себе частиною процесу змін. Пишаюсь, що Стратегію розвитку Укренерго ми створили власними силами, не залучаючи високооплачуваних сторонніх експертів», – наголосив, коментуючи документ керівник Укренерго Всеволод Ковальчук.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Міноборони затвердило будівництво нових сховищ боєприпасів у Делятині

  В Івано-Франківській області планується побудувати нові сховища для ракет та боєприпасів на замовлення Міністерства оборони України.

  Німецька компанія Bosch хоче побудувати в Україні завод електроінструментів

  Німецький виробник електроніки Bosch планує запустити в Україні виробництво електроінструменту. Зараз в компанії досліджують ринок, аналізують ринки збуту і кваліфікацію робочої сили.

  ДАХК “Артем” готує випробування дрона-камікадзе “Мисливець”

  Державна акціонерна холдингова компанія "Артем" завершує етап розробки комплексу дистанційно-керованих літальних апаратів "Мисливець". На черзі – перехід до льотних випробувань дослідного зразка...

  Міноборони готує додаткове замовлення на три літаки Ан-178 до кінця року

  Міністерство оборони України вже в цьому році може додатково замовити ще три військово-транспортні літаки Ан-178.Про це повідомив в...

  Київське підприємство виготовило кранове обладнання для авіаційних ангарів ДСНС (відео)

  Київський завод підіймально-транспортного устаткування виготовив спеціальний підвісний кран для нових ангарів на аеродромі ДСНС України у місті Ніжин.

  Плавучий кран “Захарій” пройшов ремонт у Херсоні

  Плавучий кран Lifting Chart LK-800 (відомий також як "Захарій"), який є найбільшим в Європі плавкраном в класі компактних річкових кранів з низькою...

  До кінця 2022 року корпус майбутнього корвету ВМС України прибуде на добудову до Миколаєва

  До кінця 2022 року корпус корабля класу ADA з деякими системами буде переправлено з Туреччини в Україну для добудови.

  Аеропорт “Рівне” отримав перші 35 мільйонів гривень на реконструкцію

  Додаткові 35 мільйонів гривень надійдуть на реконструкцію Міжнародного аеропорту "Рівне".Це кошти державної інфраструктурної субвенції, повідомив голова Рівненської ОДА...

  Зараз читають

  Міноборони затвердило будівництво нових сховищ боєприпасів у Делятині

  В Івано-Франківській області планується побудувати нові сховища для ракет та боєприпасів на замовлення Міністерства оборони України.

  Найбільша баржа України почала працювати у порту Південний (фото)

  У порт Південний була виконана друга поставка товару буксирним складом Гермес-1 і найбільшої в Україні баржі класу...

  Нова РЛС «Фенікс-1» прийнята на озброєння української армії

  На озброєння Збройних сил України прийнято станцію виявлення 80К6КС1 «Фенікс-1» від КП «НВК «Іскра».

  “АвтоКрАЗ” виготовив геолокаційний причіп для системи управління безпілотними вантажівками (фото)

  "АвтоКрАЗ" розробив геолокаційний причіп для системи управління безпілотними вантажними автівками. Його вже використовують у кар'єрах підприємств компанії...