9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

«Укренерго» спільно з угорською компанією Mavir модернізують велику експортну лінію електропередач

Національна енергетична компанія «Укренерго» і угорський оператор системи передачі Mavir домовилися до 1 квітня розробити і фіналізувати загальний план модернізації великої міждержавної повітряної лінії 750 кВ Західноукраїнська – Альбертирша.

До кінця 2019 року компанія MAVIR для надійного енергопостачання регіону Кишварда намір побудувати нову підстанцію 750/400 кВ Саболчбака (Бака), на яку буде заведена міждержавна повітряна лінія 750 кВ Західноукраїнська – Альбертирша. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на elektrovesti.net.

Для цього Укренерго проведе додаткову транспозицію (зміна взаємного розташування проводів окремих фаз лінії для мінімізації відхилень напруги по фазах ПЛ 750 кВ від номінальної) проводів, а також організовує оптико-волоконний канал зв’язку на суміжних повітряних лініях 220-400 кВ, що йдуть в Угорщину.

Здійснити переконфігурацію лінії заплановано до кінця 2019 року.

Для Укренерго модернізація міждержавної ПЛ 750 кВ Західноукраїнська – Альбертирша – це посилення надійності існуючих зв’язків між ОЕС України і енергосистемою континентальної Європи, вкрай важливо при майбутньої синхронній роботі енергосистеми України з ENTSO-E.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають