9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Укренерго провело модернізацію підстанції 750 кВ «Дніпровська»

На підстанції 750 кВ «Дніпровська» введений в роботу після заміни автотрансформатор 1 АТ фаза «А» з трансформатором поперечного регулювання 1 ТПР фаза А. Підстанція знову запрацювала на повну потужність.

Це забезпечить стабільне енергопостачання споживачів дніпровського регіону та видачу потужності Запорізької та Южно-Української АЕС відповідно до вимог безпеки та надійності. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Укренерго.

blankВідповідно до Правил технічної експлуатації електричних станцій автотрансформатор після ремонту має безперебійно пропрацювати понад 72 години. Оскільки цей тест пройдено, автотрансформатор успішно введений у роботу.

Необхідність заміни обладнання виникла через пошкодження трансформатора поперечного регулювання», – зазначив заступник директора – операційний директор Олексій Брехт. – «Роботи із заміни обладнання були виконані силами персоналу Дніпровської та Південно–Західної електроенергетичних систем у рекордно стислі терміни: за 17 робочих днів. Це зумовлювалось режимними факторами та умовами забезпечення надійного електропостачання споживачів об’єднаної мережі України. Підстанція 750 кВ «Дніпровська» є ключовим елементом мережевого системного зв’язку 750 кВ і її стабільна та надійна робота вкрай важлива як для Дніпровської енергосистеми, так і для об`єднаної енергосистеми країни в цілому, – наголосив він.

blank

Крім того, для забезпечення сумісності нових фаз автотрансформатора та трансформатора поперечного регулювання умовам існуючого компонування обладнання під час заміни були внесені зміни в струмопровід 15,75 кВ.

Введення в роботу нового обладнання разом з модернізацією струмопроводу 15,75 кВ надзвичайно відповідальна робота. Зокрема, опори оболонки струмопроводу з безперервними екранами повинні бути ізольованими від несучих металоконструкцій за допомогою спеціальних вузлів, а заземлення оболонки виконується тільки в одній точці. Виконання поставленої перед нами задачі стало можливим завдяки командній роботі, високій кваліфікації, досвіду і самовіддачі нашого персоналу,– прокоментував подію керівник підстанції 750 кВ «Дніпровська» Олександр Постригань.

У роботах було задіяно понад 50 фахівців Дніпропетровського регіонального експлуатаційного центру і персоналу Південно-Західної енергосистеми.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають