9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

“Укренерго” представило ТЕО будівництва інфраструктури для підключення сонячних електростанцій в Чорнобильській зоні

НЕК “Укренерго” підготувало техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) будівництва інфраструктури для видачі електроенергії з сонячних електростанцій потужністю до 1,2 ГВт в Чорнобильській зоні відчуження.

Відповідне ТЕО “Укренерго” презентувало 1 грудня на нараді в Кабінеті міністрів України. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Проект передбачає будівництво нової підстанції збору потужності 330/110 кВ в районі розташування Чорнобильської АЕС, 11 підстанцій 110/10 кВ і близько 54 км ліній електропередачі 110 кВ, – йдеться в повідомленні.

За даними “Укренерго”, ТЕО також передбачає установку системи накопичення електроенергії. Орієнтовна вартість проекту – 3 млрд грн.

Як повідомлялося, “Укренерго” здійснює експлуатацію магістральних і міждержавних ліній електропередачі, а також централізовану диспетчеризацію об’єднаної енергосистеми країни. НЕК є державним підприємством, перебуває в підпорядкуванні Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Останні новини:

Зараз читають