9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Український завод постачатиме комплектуючі для Westinghouse

Український завод “Атоменергомаш” стане постачальником окремих комплектуючих для паливних касет Westinghouse Electric Sweden AB.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на LIGA.Бізнес.

“Очікується, що протягом шести місяців ми почнемо виробляти голівки та хвостовики для паливних касет Westinghouse”, – розповів гендиректор Атоменергомашу Григорій Городнер.

Westinghouse вже провела аудит заводу “Атоменергомаш” та підтвердила його відповідність вимогам до системи якості постачальника. Необхідне обладнання встановлено та проходить налаштування.

Енергоатом очікує, що комплектуючі використовуватимуться для постачання паливних зборок не лише в Україну, а й до інших країн світу.

Довідка

“Атоменергомаш” – сервісний підрозділ Енергоатому, який займається ремонтом теплообмінного та тепломеханічного обладнання, елементів трубопроводів для атомних та теплових станцій. До його складу входять Завод спеціальних конструкцій та Завод нестандартного обладнання та трубопроводів в Енергодарі, а також Ремонтно-механічний завод у Южноукраїнську.

blank

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що за 2 роки 94% української атомної енергетики перейде на американське паливо Westinghouse.

Крім того, планується переведення атомних енергоблоків ВВЕР-440 Рівненської АЕС на американське паливо з 2025 року.

Останні новини:

Зараз читають