9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 17 Вересня, 2021

Український винахідник зробив інноваційний пристрій “MaGGeR” що виробляє енергію з магнітного поля

 • MaGGeR – інноваційний пристрій, який постійно виробляє електричну енергію при взаємодії магнітного поля зі спіраллю, без стороннього механічного впливу. Джерелом енергії в даному генераторі, в залежності від необхідної потужності, є феритовий або неодимовий постійний магніт. Повідомляє Національний промисловий портал.

  На даний момент майже абсолютно всі портативні зарядні пристрої (powerbank) використовують в своїй основі літій-іонний акумулятор обмеженою ємності, що призводить до обмеженої кількості зарядок портативної техніки без додаткової підзарядки самого powerbank’а. Це в свою чергу зменшує ресурс роботи батареї в зарядному пристрої, так як все літій-іонні акумулятори мають встановлене виробником кількість циклів «заряд-розряд». Також існують на ринку зарядні пристрої, що використовують сонячні батареї, але і вони не позбавлені недоліків вищеописаних зарядок, також до їх недоліків можна віднести неможливість їх підзарядки від сонця в похмурі дні або в темний час доби.

  Генератор безперервно виробляє електричну енергію при взаємодії з магнітним полем магніту протягом великої кількості часу, поки магніт не втратить свої магнітні властивості (приблизно 15-20 років).
  Таким чином, MaGGeR є джерелом поновлюваної енергії і він перевершує всі на даний момент існуючі на ринку портативні зарядні пристрої з будь-ємністю акумулятора вбудованого в них.

  Переваги “MaGGeR”

  1. Генератор безперервно виробляє електричну енергію при взаємодії з магнітним полем магніту протягом великої кількості часу, поки магніт не втратить свої магнітні властивості (приблизно 15-20 років). Таким чином, він перевершує всі на даний момент існуючі на ринку портативні зарядні пристрої з будь-ємністю акумулятора вбудованого в них.
  2. Невеликі габаритні розміри. Генератор розміром 5 × 5 см. Може виробляти 10-20 Ватт потужності, якої цілком достатньо, щоб мати можливість заряджати телефон або планшет.
  3. Екологічність. Магнітний генератор є джерелом поновлюваної енергії не завдає шкоди навколишньому середовищу.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Парламент ухвалив за основу законопроєкт про розвиток виробництва біометану

  Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт №5464 "Про внесення змін до закону України "Про альтернативні види...

  Міноборони уклало договори на закупівлю 37 тисяч тонн палива

  Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони розпочав процедури закупівлі пально-мастильних матеріалів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Для української армії випробовують рухому станцію очищення води «Джерело-2000»

  В інтересах Збройних сил України проводять випробування рухомої станції очищення води «Джерело-2000».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Реалізації проєкту високошвидкісної залізниці в Україні коштуватиме 2-5 мільярдів доларів

  Вартість будівництва високошвидкісної залізниці в Україні може скласти близько 2-5 мільярдів доларів, заявив заступник директора департаменту інвестиційної діяльності "Укрзалізниці" Володимир Шемаєв.

  До України прибув 50-й контейнерний потяг з Китаю (відео)

  До Києва з Чунцина прибув контейнерний поїзд, який доставив 62 контейнери.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр транспортних стратегій.

  В Ужгороді побудували перший у місті скейт-майданчик

  На площі Богдана Хмельницького в Ужгороді відкрили перший у місті майданчик для катання на скейтбордах і роликах.Передає Національний Промисловий...

  Бельгія передала Україні науково-дослідне судно Belgica для екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів

  Для проведення екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів Бельгія передала Україні науково-дослідне судно «Belgica» (A962).Про це йдеться в...

  Зараз читають

  У селищі Залужжя на Хмельниччині збудували ліцей

  У Хмельницькій області за два роки були завершені будівельні роботи у Залузькому ліцеї, який упродовж 32-х років...

  Нова РЛС «Фенікс-1» прийнята на озброєння української армії

  На озброєння Збройних сил України прийнято станцію виявлення 80К6КС1 «Фенікс-1» від КП «НВК «Іскра».

  В Ужгороді побудували перший у місті скейт-майданчик

  На площі Богдана Хмельницького в Ужгороді відкрили перший у місті майданчик для катання на скейтбордах і роликах.

  Торік проведено ремонт 104 зенітних керованих ракет ЗСУ

  У Міністерстві оборони України оприлюднили інформацію за 2020 рік по ремонту зенітних ракет ЗСУ.