9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

Український винахідник зробив інноваційний пристрій “MaGGeR” що виробляє енергію з магнітного поля

MaGGeR – інноваційний пристрій, який постійно виробляє електричну енергію при взаємодії магнітного поля зі спіраллю, без стороннього механічного впливу. Джерелом енергії в даному генераторі, в залежності від необхідної потужності, є феритовий або неодимовий постійний магніт. Повідомляє Національний промисловий портал.

blankНа даний момент майже абсолютно всі портативні зарядні пристрої (powerbank) використовують в своїй основі літій-іонний акумулятор обмеженою ємності, що призводить до обмеженої кількості зарядок портативної техніки без додаткової підзарядки самого powerbank’а. Це в свою чергу зменшує ресурс роботи батареї в зарядному пристрої, так як все літій-іонні акумулятори мають встановлене виробником кількість циклів «заряд-розряд». Також існують на ринку зарядні пристрої, що використовують сонячні батареї, але і вони не позбавлені недоліків вищеописаних зарядок, також до їх недоліків можна віднести неможливість їх підзарядки від сонця в похмурі дні або в темний час доби.

Генератор безперервно виробляє електричну енергію при взаємодії з магнітним полем магніту протягом великої кількості часу, поки магніт не втратить свої магнітні властивості (приблизно 15-20 років).
Таким чином, MaGGeR є джерелом поновлюваної енергії і він перевершує всі на даний момент існуючі на ринку портативні зарядні пристрої з будь-ємністю акумулятора вбудованого в них.

Переваги “MaGGeR”

1. Генератор безперервно виробляє електричну енергію при взаємодії з магнітним полем магніту протягом великої кількості часу, поки магніт не втратить свої магнітні властивості (приблизно 15-20 років). Таким чином, він перевершує всі на даний момент існуючі на ринку портативні зарядні пристрої з будь-ємністю акумулятора вбудованого в них.
2. Невеликі габаритні розміри. Генератор розміром 5 × 5 см. Може виробляти 10-20 Ватт потужності, якої цілком достатньо, щоб мати можливість заряджати телефон або планшет.
3. Екологічність. Магнітний генератор є джерелом поновлюваної енергії не завдає шкоди навколишньому середовищу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають