9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

Український енергетичний стартап Ecoisme почав приймати замовлення на сенсори для розумного будинку

blank
EcoTown

Український енергетичний стартап Ecoisme почав приймати замовлення на сенсори для розумного та економного будинку.

Про запуск продукту команда оголосила на найбільшій у світі виставці споживчої електроніки Consumer Electronics Show, яка проходила у Лас-Вегасі (CES) з 4 по 8 січня, передає Ain.ua, за матеріалами EcoTown.

Стартап пропонує декілька модифікацій продукту: для тих, у кого є сонячні панелі, і для тих, хто ще їх не придбав. Обидві варіації розпізнають пристрої та надають дані з використання електроенергії. Версія для сонячних панелей також розпізнає, яка електроенергія використовується на даний момент: сонячна або мережева, попереджає, якщо сонячна електроенергія закінчилася, а також надає інформацію про ціни на електроенергію. Ecoisme підтримує роботу з більшістю типів інверторів.

Також Ecoisme працює з однією, трьома фазами і спліт.

«Ecoisme показує хороший результат як при 220В/50Гц, так і при 110В/60Гц, – розповідає керівник стартапу Іван Пасічник. – Ми перевіряємо сенсор в різних умовах: як у Північній Америці, так і в Європі з різними типами лічильників і мереж – прогрес очевидний, враховуючи всі умови і сприятливий привід – CES17, вирішили не відкладати і запустити попередні замовлення».

Наразі Ecoisme знаходиться на фінальній стадії підготовки до виробництва.

«У 2015 році Ecoisme зібрав на Indiegogo потрібну суму і близько 500 попередніх замовлень – однак запускати виробництво на таку кількість дуже складно, – пояснив Іван Пасічник. – Тому ми вирішили зібрати додаткові попередні замовлення через сайт та знизити ціну: зокрема, сенсори вартістю $300 в рамках передпродажів будуть коштувати $200, а сенсори за $400 – $300».

Також Ecoisme запустився 4 січня на Product Hunt і відразу потрапив у тренди.

У 2016 році Ecoisme отримав на виставці CES звання кращого інноваційного рішення в категорії Smart Home.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають