9.5 C
Alba Iulia
Середа, 26 Січня, 2022

Українські компанії відновили імпорт бензину марки А-95 виробництва польського НПЗ

ОККО, WOG, Socar і «Альянс Ойл Україна» відновили імпорт бензину марки А-95 виробництва польського НПЗ у м.Плоцьку, що належить концерну «Орлен». Останній раз поставки польських бензинів в Україні здійснювалися травнем 2017 року.

Поставки відновилися в грудні. Тоді було сумарно поставлено 4,5 тис. тонн. Ще 2,6 тис. тонн було імпортовано за 8 днів січня. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на enkorr.

Найбільшим постачальником став WOG, імпортувавши 3,2 тис. тонн. ОККО поставила 2,6 тис. тонн, Socar – близько 1 тис. тонн, «Альянс Ойл Україна» – 0,3 тис. тонн.

У січні-травні 2017 рок до припинення імпорту, з Польщі в Україну було поставлено 19,2 тис. тонн бензинів. Основними одержувачами польського А-95 були WOG, «Альянс Ойл Україна» і Socar.

Нагадаємо, крім бензинів, в травні зупинився також імпорт ДТ. За 5 місяців 2017 р імпорт ДТ склав 26,9 тис. тонн.

За наявними у enkorr даними, зупинка експорту в Україну сталася через брак продукту на внутрішньому ринку Польщі. За даними джерел в польському концерні, недавнє відновлення поставок поки не означає їх стабільності в майбутньому, так як «Орлен» активно розглядає морський експорт, ліквідність якого значно зросла в останні місяці.

Діючі терм-контракти з українськими контрагентами припускають можливість поставок як польського, так і литовського бензину, але, швидше за все, ставка все ж робиться на Литву, – вважає джерело enkorr.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають