9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

Українські гідроелектростанції технічно готові працювати в ізольованому режимі

У період з 24 по 26 лютого 2022 року планується проведення випробувань роботи енергосистем України та Молдови в складі єдиного блока регулювання в ізольованому від синхронної зони країн СНД та Балтії режимі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на медіацентр Укргідроенерго.

Ці випробування є важливим етапом з підготовки до подальшої інтеграції енергосистеми України до загальноєвропейської системи ENTSO-E.

Гідроелектростанції Укргідроенерго готові й братимуть безпосередню участь в зазначених системних випробуваннях.

blank
Фото з вільних джерел

На ГЕС компанії покладені завдання з первинного регулювання частоти в енергосистемі, імітації аварійних відключень обладнання, як з генераторного, так і з насосного режимів, автоматичного та ручного вторинного відновлення частоти, а також покриття базового графіка навантаження роботи енергосистеми. Окрім того, гідроелектростанції будуть задіяні в роботі на балансуючому ринку електричної енергії.

«Ми технічно готові до випробувань. Варто зазначити, що аналогічні випробування роботи енергосистеми України в ізольованому режимі проводитимуться також і в літній період. Початок роботи Об’єднаної енергосистеми України у синхронному режимі з ENTSO-E заплановано на перший квартал 2023 року», – зазначив головний інженер Укргідроенерго Вадим Рассовський.

В Укргідроенерго зазначають, що робота всіх видів генерації на час ізольованої роботи спланована у такий спосіб, щоб забезпечувати максимально ефективну роботу енергосистеми з необхідними обсягами резервів та раціональним використанням палива. Ізольований режим роботи ОЕС України є одним з етапів інтеграції до ENTSO-E.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають