9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Українська компанія відкриє в Угорщині завод з виробництва домашніх акумуляторів

Акумулятори українських розробників будуть випускати до 50 000 одиниць в рік.

Системи збереження електроенергії від компанії Serenis, про які ми писали у 2015 році, вже отримали всі необхідні сертифікати і вже з наступного року будуть продаватися у Європі. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на EcoTown.com.ua.

Компанія вирішила будувати завод в Угорщині, а не в Україні, щоб було менше проблем з імпортом до Європи. В той же час R&D-офіс буде і надалі розміщуватися в Україні.

blankГоловний R&D інженер компанії повідомив ЕкоТауну, що через 6-9 місяців закінчиться будівництво заводу по виробництву даних систем. Саме через планове збільшення потужності підприємства, запуск прийшлося дещо відкласти.

Система збереження енергії Serenis ESS – це продукт, який повністю розроблений та виведений на ринок завдяки команді українських інженерів. При чому, ще жодна компанія не виходила на ринок із таким високотехнологічним продуктом за такий короткий проміжок часу: від початку процесу розробки до представлення готового діючого продукту пройшло лише 3 місяці!

При цьому гордість продукту українських спеціалістів не у швидкості розробки — а у наявності значних конкурентних переваг, порівняно з подібними продуктами, представленими на ринку. Вартість системи на 3 кВт становитиме від 4 до 6 тис євро, в залежності від комплектації.

3.jpg

Нагадаємо, що Serenis ESS — це не просто акумуляторна батарея. Це “розумна” система збереження та перетворення енергії, яка включає:

  • літій-іонну батарею
  • гібридний інвертор
  • високотехнологічні контролери
  • систему онлайн-моніторингу та керування енергопотоками
blank

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають