9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Україна зміцнює свої позиції на ринку транспортування газу

НАК «Нафтогаз України» і ПАТ «Укртрансгаз» підписали меморандум з італійською компанією Snam SpA. і словацької Eustream AS.

Про це повідомив прем’єр України Володимир Гройсман на своїй сторінці в «Фейсбуці», передає ПромПолітІнформ .

За його словами, сторони домовилися про спільну оцінку співпраці у використанні і розвитку газотранспортної системи України.

Меморандум підписаний в присутності міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, комісара ЄС з енергетики Мігеля Каньєте і міністра економічного розвитку Італії Карло Календи – уточнив В.Гройсман.

На його думку, це хороший сигнал про довіру до України і про впевненість у важливості української газотранспортної системи для Європи.

Ми переконані, що збережемо свої позиції на ринку транспортування газу. А співпраця, яке сьогодні розвивається, дозволить використовувати міжнародний досвід і знання для трансформації українського оператора за європейськими стандартами, – заявив В.Гройсман.

За словами прем’єра, інтерес у співпраці висловили і інші європейські оператори.

Остаточне рішення щодо можливого партнерства, відповідно до закону про ринок природного газу, буде приймати українська влада. Плануємо провести конкурс на кращу пропозицію співпраці, – зазначив він.

Останні новини:

Зараз читають