9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 4 Березня, 2021

Україна запропонувала енергокомпанії «Shell» інвестувати у виробництво рідких біопалив в Україні

 • Про перспективи інвестування у «зелені» проекти в Україні, у тому числі у виробництво рідких біопалив, Сергій Савчук розповів представникам всесвітньо відомої енергокомпанії «Shell International B.V.» Ш. Руні та Д.-Ж. Брауеру під час зустрічі із Послом України в Нідерландах Всеволодом Ченцовим у м. Гаага (Нідерланди).

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Держенергоефективності.

  Одна із найбільших світових енергетичних компаній “Shell”, окрім основних напрямів своєї діяльності, слідує світовому тренду низьковуглецевого розвитку та впроваджує проекти з ефективного використання енергоресурсів і виробництва біопалива.

  Так, у Бразилії компанія «Shell» на спільному підприємстві «Raizen» виробляє біоетанол із цукрової тростини.

  Крім цього, «Shell»  – один із найбільших дистриб’юторів біопалива у світі. У 2016 році компанія використала близько 9,5 млрд літрів біопалива у реалізованому бензині та дизелі.

  У свою чергу, С. Савчук презентував представникам компанії значний потенціал аграрного сектору України для виробництва рідких біопалив.

  Щоб стимулювати розвиток ринку рідкого біопалива, Держенергоефективності разом із народними депутатами України розроблено законопроект (реєстр. № 7348 від 29.11.2017, який передбачає встановлення обов’язкової частки біокомпонентів у загальному обсязі продажу моторного палива, а також вимоги щодо його відповідності критеріям сталості.

  Прийняття проекту Закону сприятиме:

  • створенню гарантованого ринку виробництва та використання рідких біопалив в Україні;
  • будівництву нових заводів з виробництва біоетанолу та біодизелю;
  • завантаженню спиртових заводів;
  • збільшенню інвестицій у цей сектор.

  Зважаючи на досвід та потужності компанії «Shell», Голова запросив представників компанії розглянути можливість інвестування у встановлення заводів із виробництва біоетанолу в Україні.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  На Прикарпатті побудований новий пішохідний міст через річку Прут довжиною 300 метрів

  На Прикарпатті, в селі Воскресинці Коломийського району Івано-Франківської області, через річку Прут побудували новий пішохідний міст.

  На херсонській корабельні SMG модернізували судно подовживши його на 25 метрів

  На херсонській корабельні Smart Maritime Group завершена модернізація і зданий в експлуатацію суховантаж Gelius 1.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Ferrexpo збільшує виробництво DR-окатків зі збільшеним вмістом заліза

  Компанія Ferrexpo продовжує нарощувати виробництво продукції високої якості - DR-окатків (Direct reduction iron pellets - окатки для технології прямого відновлення заліза).

  Український виробник підписав контракт на виготовлення трамваїв нової моделі для Києва

  Консорціум компаній ТОВ "Татра-Юг" та Запорізького хлібокомбінату №1 офіційно став переможцем тендеру на постачання трамваїв в місто Київ. Контракт підписаний між "Київпастрансом"...

  Чехи домовляються про виробництво малих модульних реакторів в Україні

  В Україні розглядають питання початку виробництво малих модульних реакторів (ММР). Переговори про це йдуть між Міненерго та чеським концерном Witkowitz.

  Цьогоріч в Україні з’явиться нова державна авіакомпанія

  Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко повідомив, що роботи зі створення державного авіаперевізника будуть завершені у 2021 році.

  У Маріуполі завершили екопроєкт з реконструкції аглофабрики на ММК ім. Ілліча на понад $ 160 мільйонів

  Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча (ММК, Донецька обл.), що входить до групи "Метінвест", завершив один з найбільших екологічних проєктів в історії незалежної України...

  Термінал “Рісо-Південь” готовий до перевалки зернових вантажів у контейнерах

  Компанія Risoil планує налагодити перевалку зернових вантажів в контейнерах.Про це розповіла Олена Мельникова, директор терміналу "Рісо-Південь", що працює...

  Зараз читають

  На Вінничині будують завод з виробництва соняшникової олії

  У Ладижині Гайсинського району Вінницької області розпочали будівництво заводу із виробництва соняшникової олії.Передає Національний...

  В рамках реалізація проєкту “Мале Карпатське кільце” відремонтують 320 кілометрів доріг

  У 2021 році в Україні заплановано початок масштабної реставрації об'єктів культурної спадщини та прилеглої до них інфраструктури.

  У Маріуполі завершили екопроєкт з реконструкції аглофабрики на ММК ім. Ілліча на понад $ 160 мільйонів

  Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча (ММК, Донецька обл.), що входить до групи "Метінвест", завершив один з найбільших екологічних...

  Український виробник підписав контракт на виготовлення трамваїв нової моделі для Києва

  Консорціум компаній ТОВ "Татра-Юг" та Запорізького хлібокомбінату №1 офіційно став переможцем тендеру на постачання трамваїв в місто...