9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

Україна відновила імпорт бензину з Росії

«Західна нафтогазова компанія» (ЗНГК) і «Євростандарт» в кінці квітня відновили імпортні поставки автомобільних бензинів з Росії. Про це enkorr повідомили в «Консалтинговій групі А-95» з посиланням на дані власного дослідження. Передає Національний Промисловий Портал.

Бензин марки А-92 поступив в Україну залізницею з Московського НПЗ компанії «Газпром нафта». В кінці квітня — початку травня ЗНГК оформила імпорт близько 400 тонн бензину, «Євростандарт» – 115 тонн.

В «А-95» додали, що 4 травня ЗНГК почала пропонувати А-92 Московського НПЗ в дрібнооптовому сегменті з нафтобази в Василькові (Київська обл.).

Останній раз поставки бензинів з Росії в Україну залізницею здійснювалися у 2016 році. Тоді за підсумком року було поставлено близько 22 тис. тонн (трохи більш як 1% від балансу ринку). Того року практично всі поставки здійснювалися з Орської НПЗ компанії «Орскнефтеоргсинтез», що входить в групу «Сафмар» Михайла Гуцерієва. Найбільшими імпортерами тоді виступали також ЗНГК (18 тис. тонн) і «Євростандарт» (4 тис. тонн).

Також разом з автомобільним бензином, «Євростандарт» і ЗНГК з кінця квітня почали імпортувати дизельне паливо виробництва Московського НПЗ «Газпром нафти». Станом на 3 травня, «Євростандарт» оформив поставку 1,7 тис. тонн, ЗНГК – 2,3 тис. тонн ДП. Раніше, після 2016 року поставки дизпалива з Московського НПЗ в Україні не фіксувалися.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають