9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 16 Квітня, 2021

Україна в січні збільшила імпорт коксівного вугілля на 5,3%, коксу – на 10%

 • Коксохімічні заводи (КХЗ) України в січні 2017 року імпортували 1 млн тонн рядового коксівного вугілля і вугільного концентрату для коксування, що на 5,3% вище показників аналогічного періоду 2016 року і на 7,4% – нижче від грудня-2016.

  Як повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в об’єднанні металургійних підприємств України “Укрметалургпром” (Дніпро) за підсумками балансової наради в середу, надходження вугілля українського видобутку на працюючі коксохімічні підприємства в січні склало 400 тис. тонн – на рівні грудня.

  Залишки вугілля для коксування на складах КХЗ в січні зросли на 70 тис. тонн і станом на 1 лютого склали близько 370 тис. тонн.

  Всього в січні українські КХЗ отримали 1,4 млн тонн вугілля для коксування, що на 80 тис. тонн нижче грудня. При цьому частка імпортного вугілля в загальному обсязі склала 72%, тоді як роком раніше – на рівні 64%.

  Українські коксохімічні заводи за минулий місяць поставили метпідприємствам 855 тис. тонн коксу, що на 35 тис. Тонн вище в порівнянні з груднем-2016. Імпорт коксу в січні зріс на 10%, або на 5 тис. тонн, в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року, але знизився на 38,9% в порівнянні з груднем 2016 – до 55 тис. тонн.

  З урахуванням імпортних поставок загальне надходження коксу на метпідприємства країни в січні-2017 склало 910 тис. Тонн – на рівні попереднього місяця.

  Як повідомлялося, КХЗ України в 2016 році імпортували 11,8 млн тонн рядового коксівного вугілля і вугільного концентрату для коксування, що на 19%, або на 1,9 млн тонн, вище показників 2015 року.

  Надходження вугілля українського видобутку на працюючі КХЗ в 2016 році склало 5,8 млн тонн – менше на 140 тис. Тонн, або на 2%, в порівнянні з 2015 роком.

  В цілому за 2016 рік українські КХЗ отримали 17,6 млн тонн вугілля для коксування, що більше на 11%, або на 1,7 млн ​​тонн, в порівнянні з 2015 роком. При цьому частка імпортного вугілля в загальному обсязі склала 67% (за 12 місяців 2015 року – 63%).

  Українські коксохімічні заводи за минулий рік поставили метпідприємствам 10,7 млн ​​тонн коксу, що вище на 11%, або на 1 млн тонн, в порівнянні з 2015 роком. Імпорт коксу знизився на 8%, або на 100 тис. Тонн, в порівнянні з попереднім роком – до 1,2 млн тонн.

  З урахуванням імпортних поставок загальне надходження коксу на метпідприємства країни за 2016 рік склало 11,9 млн тонн, що вище на 8%, або на 0,9 млн тонн, в порівнянні з 2015 роком.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Пріоритетним завданням “Укрзалізниці” до кінця року є створення вагоноремонтної та локомотиворемонтної філій

  Кабінет міністрів України ставить завдання перед Міністерством інфраструктури України і АТ "Укрзалізниця" до кінця грудня 2021 роки...

  “Антонов” провів масштабні закупівлі комплектуючих для виробництва п’яти Ан-178

  Державне підприємство "Антонов", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", продовжує роботи з виготовлення чотирьох нових транспортних літаків Ан-178-100Р та імпортозаміщення дослідного зразка.

  В Івано-Франківській області на трасі Р-24 відремонтують три мости (фото)

  В Івано-Франківській області, на автодорозі Р-24 Татарів - Кам'янець-Подільський, планують відремонтувати три мости.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  За постачання “Укрзалізниці” 100 пасажирських вагонів змагаються три компанії

  У тендері "Укрзалізниці" щодо закупівлі 100 пасажирських вагонів загальною вартістю 3,044 мільярда гривень беруть участь три компанії: Крюківський вагонобудівний завод, китайська CRRC...

  ВМС України реконструює будівлі у пункті базування в порту Південний

  ВМС України планує провести ремонтні роботи будівель на новій базі у порту Південний в Одеській області.Про це стало...

  Мінінфраструктури лобіює створення Державного фонду внутрішніх водних шляхів

  У Міністерстві інфраструктури України наголосили на важливості якнайшвидшого розгляду та прийняття в першому читанні законопроєкту №4168 про створення Державного фонду внутрішніх водних...

  ДСНС поновила відновлення цивільних об’єктів на Донеччині

  В районі Операції об'єднаних сил підрозділи ДСНС України залучаються до відновлення цивільної інфраструктури.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Нова Пошта” відкрила автоматизований сортувальний термінал в Черкасах

  У Черкасах на повну потужність запрацював новий термінал "Нової пошти", загальні інвестиції в будівництво якого склали 33,2 мільйона гривень.

  Зараз читають

  В Збройних силах України з’являться мобільні групи викладачів англійської мови

  На сьогодні армійські центри мовної підготовки можуть навчати 800 осіб на рік. Цього замало, тому цифру подвоять,...

  Розпочалась реконструкція автомобільного мосту через Північно-Кримський канал на автодорозі Р-47

  У Херсонській області "Укравтодор" розпочав реконструкцію 60-річного 111-метрового мосту, який забезпечує рух автомобільного транспорту через Північно-Кримський канал...

  Кабмін схвалив надання “Укравтодору” нових держгарантій на 10 мільярдів гривень

  Уряд України затвердив надання у 2021 році Агентству автомобільних доріг України ("Укравтодор") державних гарантій на 10 мільярдів...

  ВМС України реконструює будівлі у пункті базування в порту Південний

  ВМС України планує провести ремонтні роботи будівель на новій базі у порту Південний в Одеській області.