9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Україна в січні-вересні 2017 року закупила ядерного палива на 331 млн доларів

За даними Державної служби статистики, за цей період для українських атомних електростанцій (АЕС) було закуплено паливо російського виробництва на $220 млн 871 тис, шведського виробництва – на $110 млн 198,1 тис.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Таким чином, частка закупівель Україною ядерного палива за дев’ять місяців 2017 року в “ТВЕЛ” (РФ) в грошовому еквіваленті склала 66,71%, у Westinghouse (Швеція) – 33,29%.

Раніше президент і CEO Westinghouse Electric Company Хосе Еметеріо Гутьєррес в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна” повідомив, що компанія в 2017 році збільшить поставки ядерного палива на адресу НАЕК “Енергоатому” до шести партій. Планується, що за шість завантажень буде поставлятися до 2020 року.

У свою чергу президент “Енергоатому” Юрій Недашковський підтвердив намір компанії в 2017 році купити шість партій ядерного палива Westinghouse.

Шість партій ми плануємо в цьому році закупити. Швидше за все, частина піде в резерв, оскільки у нас постійно зміщуються графіки ремонтів, плюс один з блоків, на який ми закуповуємо, стає на продовження терміну служби. Тому може статися, що ми закупимо більше , ніж завантажимо, але це в межах однієї партії, – сказав глава НАЕК.

Останні новини:

Зараз читають