9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Україна планує постачати обладнання для нафтопереробної промисловості Білорусі

Україна зацікавлена в недалекому майбутньому постачати обладнання для нафтопереробної промисловості Білорусі, а також брати участь у енергетичних проектах. В свою чергу, українську сторону цікавить питання переробки нафтопродуктів на потужностях білоруських підприємств.

Про це було заявлено прес-службою віце-прем’єр міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка. Це, а також інше коло питань були розглянуті на 25-му засіданні Міжурядової українсько-білоруської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва. Повідомляє Національний промисловий портал.

Зокрема, інтерес білоруської сторони полягає у постачанні українського обладнання для переробки, транспортування і зберігання нафти і газу. Також за словами Зубка є великі перспективи і потенціал у сфері транспортування нафти через територію України в Білорусь. На даний момент відпрацьовується техніко-економічні аспекти постачання нафти з використанням українських трубопроводів на білоруські НПЗ.

За підсумками засідання Зубко повідомив, що сторони також обговорили питання переробки нафти на умовах давальницької сировини на потужностях білоруських підприємств. Крім того, обговорювалися питання подальшого виходу світлих нафтопродуктів в треті країни.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають