9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 29 Вересня, 2022

Україна отримає вугілля від США вже до кінця липня

blankСполучені Штати Америки та Україна вже узгодили всі деталі угоди і вже через місяць в Україні буде поставлений американське вугілля.

Перші 120 тонн вугілля з США прибудуть в Україну до кінця липня. Про це повідомив сьогодні на брифінгу т.в.о. голови “”Укренерго”” Всеволод Ковальчук, передає передає Національний промисловий портал, з посиланням на UBR.

За його словами, Сполучені Штати Америки та Україна вже узгодили всі деталі угоди і вже через місяць в Україні буде поставлений американське вугілля.

Раніше “Страна” повідомляла, що Трамп заявив, що Порошенко запросив у нього мільйони тонн вугілля “прямо зараз”. Перед цим Петро Порошенко в ході інтерв’ю українським телеканалам заявив, що Україна закупить два мільйони тонн вугілля в американському штаті Пенсільванія.

Також Трамп пообіцяв розкрити деталі вугільної угоди з Україною.

У 2016 році Україна отримувала антрацит з Росії і ПАР. У Росії закупили 566,7 тисячі тонн вугілля на 45,8 мільйона доларів, в ПАР – 366,6 тисячі тонн на 22,9 мільйона доларів. На тлі триваючої торгової блокади Донбасу за підсумками першого кварталу 2017 року Росія залишилася найбільшим постачальником вугілля в Україну.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають