9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Україна наростила запаси вугілля на 3%

Запаси дефіцитного антрацитового вугілля на складах українських теплоелектростанцій з 27 червня по 5 липня поточного року збільшилися на 3% – до 698,3 тис. тонн.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості, передає Національний промисловий портал, з посиланням на businessua .

При цьому запаси вугілля газової марки скоротилися на 3,6% – до 1759 тисяч тонн з 1824000 тонн. В цілому запаси твердого палива на складах ТЕС за тиждень скоротилися на 1,8% – до 2457 тисяч тонн. 

Україною через бойові дій на сході країни відчуває значний дефіцит вугілля, в першу чергу енергетичного (антрациту), видобуток якого сконцентрована в Донецькій і Луганській областях, районах, підконтрольних бойовикам. Дефіцит вугілля позначається на роботі електростанцій, які змушені знижувати виробничі потужності. Для стабільної роботи енергосистеми раніше дефіцитний антрацит імпортувався з ПАР і завозився з непідконтрольною території України. Особливо гостро постало питання постачання вугіллям теплової генерації після початку блокади поставки вугільної продукції із зони АТО в кінці січня 2017 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають