9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

Україна і Фінляндія підписали меморандум з енергоефективності

blankУкраїна і Фінляндія підписали Меморандум про взаєморозуміння в галузі енергоефективності, відновлюваних і альтернативних видів джерел енергії.

Про це з посиланням на прес-службу президента України повідомляє БізнесЦензор.

Меморандум підписаний під час візиту в Гельсінкі української делегації на чолі з президентом Петром Порошенко.

Меморандум був підписаний віце-прем’єром – міністр регіонального розвитку Геннадієм Зубко і міністром зовнішньої торгівлі Фінляндії Каєм Мюккяненом.

Як наголошується в повідомленні, метою укладення Меморандуму є посилення двостороннього співробітництва в сферах енергоефективності, енергозбереження, використання поновлюваних джерел енергії і альтернативних видів палива.

Відповідно до положень документа, сторони будуть здійснювати обмін досвідом, інформацією та знаннями щодо державної підтримки, передових практик виробництва електроенергії з використанням відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива, забезпечення сталої роботи енергосистеми при збільшенні частки електроенергії, виробленої з відновлюваних джерел.

Сторони також будуть розробляти і впроваджувати спільні програми та проекти, надавати підтримку організаціям і компаніям двох країн по проведенню спільних семінарів, курсів і зустрічей з тематики енергоефективності, енергозбереження, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива.

Останні новини:

Зараз читають