9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Україна домовляється про постачання вугілля з найбільшою американською компанією

З’явилася інформація Міненерго про майбутні постачання в серпні-вересні 120 тис тонн вугілля з США, тобто одного судна-вуглевоз

Українська сторона веде переговори про постачання вугілля антрацитної групи з найбільшої вугледобувної компанією Америки – XCOAL Energy & RESOURCES.

Про це йдеться в статті “Дзеркала тижня“, передає Національний промисловий портал, з посиланням на UBR.

Основні переговори української сторони ведуться з найбільшої вугледобувної компанією Америки – XCOAL Energy & RESOURCES. Ця компанія веде видобуток в Західній Вірджинії і Пенсільванії, продаючи вугілля різної твердості і антрацит, але в основному металургійним компаніям, – йдеться в статті.

Відзначається, що через два морських порти, що належать даній компанії, в середньому імпортується 16 млн тонн вугілля на рік.

Автори статті вказують, що в червні Пенсільванію відвідала делегація з України.

Великого контракту поки немає. Зате з’явилася інформація Міненерго про майбутні постачання в серпні-вересні 120 тис. Тонн вугілля з США, тобто одного судна-вуглевоз, – йдеться в статті.

Відзначається, що зараз всі чекають двосторонньої зустрічі між представниками України і США “по стратегічним поставкам вугілля для українських потреб”. Обсяги поставок вугілля в Україну можуть бути переглянуті в бік збільшення після візиту в Україну представників енергетичного відомства США.

Якщо говорити про енергетичному вугіллі, американці кажуть, що таких суховантажів може бути до 5-6, а при наявності довгострокового контракту в майбутньому році – і більше. Передбачається, що вугілля піде державному” Центренерго “. Але для збільшення видобутку американцями потрібного нам вугілля ключові слова – довгостроковий контракт і гарантії, – підсумовують автори.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають