9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 12 Грудня, 2023

Україна через польський LNG-термінал отримала першу партію скрапленого газу з США

Польський LNG-термінал в Свіноуйсьце прийняв першу партію скрапленого газу з США для України.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Ліга.Бізнес.

Компанія ЕРУ Трейдинг, українська дочірня компанія корпорації ЕРУ (США), за допомогою польського партнера організувала закупівлі природного газу для польського СПГ-терміналу і його транспортування по трубопроводу через польсько-український інтерконнектор. ЕРУ Трейдинг придбала газ на кордоні і розмістила в сховище в Україні.

28 листопада 2017 року ЕРУ Трейдинг взяла участь в тендері на поставку газу держкомпанії Укртрансгаз і стала єдиним її приватним постачальником.

З квітня цього року, корпорація ЕРУ є власником поліса страхування від політичних ризиків від державного агентства США, Overseas Private Investment Corporation (OPIC). Двадцятирічний контракт з OPIC забезпечує ЕРУ захист при транспортуванні, зберіганні та продажу газу в Україні. Поєднання можливості відвантаження спотового обсягу зрідженого природного газу і покриття полісом страхування OPIC дозволило ЕРУ виграти один з десяти лотів на поставку Укртрансгазу 135 млн кубометрів газу протягом наступних семи місяців. ЕРУ стала єдиним приватним пост вщіком, всі інші лоти отримала НАК Нафтогаз України, – сказано в повідомленні.

Як заявив Дейл Перрі, президент корпорації ЕРУ:

Ми пишаємося спільною роботою з нашим стратегічним польським партнером над першою, історичної відправкою СПГ в Україну і постачанням газу, яку ми будемо здійснювати Укртрансгазу в зимові місяці.

Останні новини:

Зараз читають