9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

У Волновасі готують до запуску біогазовий завод потужністю 3 МВт (фото)

blankЗа 20 кілометрів від лінії фронту у Волновасі Донецької області готують до запуску першу чергу біогазового заводу потужністю 1,5 МВт.

Підприємство, загальна потужність якого після встановлення другої когенераційної установки становитиме 3 МВт, було побудоване у 2016 році ТОВ “Екопрод”, яке займається вирощуванням та переробкою сільськогосподарської продукції, за фінансової допомоги Європейського банку реконструкції і розвитку.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на EcoTown.

Завод перероблятиме щодоби до 100 тонн аграрних відходів: пожнивні залишки, солома, лушпиння насіння соняшнику та інші залишки від очищення насіння, отримуючи біогаз та органічні добрива, які містять калій, азот, фосфор. Спалюючи добутий біогаз, підприємство вироблятиме теплову енергію для обігріву місцевих будівель та електроенергію на продаж за «зеленим» тарифом.

Розроблений німецькою інженерною фірмою Carbo Cycle Ingenieurbüro біогазовий завод має електричну потужність 1500 кВт і теплову потужність 1200 кВт. Планується, що підприємство щорічно вироблятиме 5,992,900 метрів кубічних екологічно чистого біогазу та 45,35 тис. тонн рідких біодобрив.

Обладнання для станції постачалося з Німеччини, Австрії, Італії та Іспанії.

Вартість проекту становить 5,5 млн євро, з яких 4,2 млн євро було залучено через кредит від ЄБРР, а решта – власні кошти агрохолдингу “Екопрод”.

Будівництво біогазового заводу у Волновасі розпочалося у 2013 році і через проблеми з фінансуванням було завершене лише у 2016 році.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають