9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

У Вишгороді встановили першу в Україні «сферичну» побутову сонячну станцію потужністю 13кВт

Сонячні панелі сумарною потужністю 13 кВт встановили на дугоподібних конструкціях, щоб можливості використовувати простір під сонячними панелями.

У м. Вишгород Київської області встановили першу в Україні сферичну сонячну станцію. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “ЭлектроВести“.

«Сферичною» її назвали в компанії, що реалізувала проект під ключ – панелі встановили на кріпленнях дугоподібної конструкції. Потужність сонячної установки – 13 кВт.

За даними компанії, основна перевага такого незвичайного рішення – вільний простір під установкою, яке замовник має намір використовувати для розміщення лазні. Також перевагою називають більш привабливий зовнішній вигляд. Установка сонячної станції зайняла 1 місяць і ніяких особливих труднощів не викликала.

Вартість установки обійшлася в $12 тис. Прогнозований термін окупності – 5-6 років.

Як відомо, побутові сонячні станції (потужністю до 30 кВт) мають право на виплати по «зеленому» тарифу. «Зелений» тариф для об’єктів, запущених в експлуатацію до кінця 2017 року, становить 18 євроцентів за кожен кВт-год електроенергії, відпущеної в мережу (після вирахування власного споживання домогосподарства).

Останні новини:

Зараз читають