9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

У Вінниці побудують завод з виготовлення сонячних панелей

blankАндрій Гижко озвучив плани китайського бізнесу на Вінниччині.

В рамках підведення підсумків 2016 року перший заступник голови Вінницької ОДА Андрій Гижко розповів, що в найближчі місяці регіон відвідають представники китайських державних органів і бізнесу для вивчення можливостей подальших інвестицій. Зокрема вони вивчатимуть питання, пов’язані з можливим спорудженням на території Вінницької області підприємств автопрому і енергетичного сектора.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр Вінницької ОДА.

У січні 2017 року А. Гижко перебував з візитом в КНР, де оглянув кілька промпідприємств і поспілкувався з місцевою владою.

У припортовому місті німб ми не тільки побували на заводі з виготовлення сонячних панелей, а й обговорювали можливість спорудження аналогічного в Вінниці. Це ж обговорювали і з представниками автомобільного заводу. Навесні вони повинні приїхати до нас … Китайці дуже обережні в прийнятті рішень, тому від них не варто чекати згоди відразу, – уточнив Андрій Петрович.

Крім того, він підкреслив, що китайські імпортери дуже зацікавлені в українському цукрі і соняшниковій олії. Ці продукти вже ввозяться в Піднебесну, але попит перевищує пропозицію, тому нашим підприємствам можна збільшувати експорт.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають