9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 1 Березня, 2024

У Тернополі встановлюють сонячні дерева для підзарядки мобільних гаджетів

У Тернополі в гідропарку “Топільче” з’явилось “сонячне дерево” для підзарядки мобільних гаджетів.

Четверту за рахунком конструкцію з сонячними панелями у формі пелюсток встановили в екстрим-парку на території відпочинкової зони, передає Сорока.Ternopil.ua.

Його встановили в екстрим-парку на території відпочинкової зони, де також з’явились і лавочки для відпочинку. Згідно плану реконструкції відремонтують і самі конструкції скейтпарку.

Роботи із реконструкції в екстрим-парку розпочались на початку квітня.

– Загалом реконструкція триватиме майже два місяці, проте весь цей час екстрим-парк буде доступний для відвідувачів, – повідомляли раніше в “Тернополі житлово-комунальному”. – Скейт-парк не буде функціонувати лише декілька днів, коли підрядники ремонтуватимуть окремі конструкції.

До слова, це “сонячне дерево” стало четвертим у Тернополі. Перший такий пристрій з’явився у центрі Тернополя ще в квітні минулого року. Тоді його презентували в рамках проведення “Тижня сталої енергії”. Ще два “сонячні дерева” встановили напередодні Нового року. Перше знаходиться поблизу причалу Тернопільського ставу, друге – в парку імені Тараса Шевченка на набережній з сторони вулиці Білецької. Панелі цього “сонячного дерева” облаштовані у формі пелюсток.

Останні новини:

Зараз читають