9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

У СНВО відкрите замовлення на виготовлення підігрівачів паливного і буферного газу для подальшого оснащення родовища «Південний Кемачі»

blankЗа повідомленням ведучого менеджера управління по зовнішньоекономічній діяльності СНВО Андрія Мельника, договором озвативается виробництво двох підігрівачів паливного газу і такої ж кількості підігрівачів буферного газу.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Відвантаження готової продукції буде проходити по черзі. Зокрема, підігрівачі буферного газу замовник очікує у вересні поточного року.Слідом за ними (в жовтні) в Узбекистан повинен буде відправитися і другий блок передбаченого контрактом обладнання.

Дана угода є не першим в рамках поновлення родовища «Південний Кемачі».Сумські машинобудівники були активними учасниками будівництва дотискній компресорної станції на цьому промислі, для оснащення якої виготовили 4 турбокомпресорних агрегату в блочно-контейнерному виконанні: два – одиничною потужністю 8 МВт і ще два – по 18 МВт кожен. З огляду на те, що блакитне паливо, що добувається на родовищі, містить агресивні домішки, підприємство тоді запропонувало замовнику вдосконалений тип компресорів з корозійностійких матеріалів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають