9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Червня, 2023

У Смілі мають намір виробляти інтегровані у покрівлю сонячні панелі

У Смілі на базі комбінату «Дніпро», який входить до Держрезерву, мають намір виробляти інтегровані у покрівлю сонячні панелі.

Реалізацію пілотного проекту, який, зокрема передбачає на першому етапі встановлення сонячних батарей на покрівлі підприємства, гендирекор “Дніпра” Наталія Матусевич обговорила з представниками швейцарського стартапу «Designergy», яка створила технологію інтеграції сонячних панелей в дахове покриття будинку – «TCR system», передає Смілянська міська рада.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Зроблено в Україні

Швейцарська технологія має три важливі переваги: забезпечення високої термоізоляції будинку завдяки ізоляційним матеріалам усередині системи, водонепроникність даху і найголовніше – можливість для домогосподарства виробляти електроенергію з енергії сонця.

Передбачається, що міні-СЕС забезпечить екологічно чистою електроенергією комбінат, а надлишки продаватимуть смілянам.

В разі ефективної роботи сонячної станції на базі комбінату «Дніпро» планують налагодити складання сонячних панелей.

«Наразі ми розширюємо горизонти та шукаємо нові ринки, зокрема, й в Україні, яка має величезний потенціал для електрогенерації з енергії сонця та сприятливі кліматичні умови, – наголосив засновник та генеральний директор швейцарської компанії-стартапу «Designergy» Даніель Лепорі. – Співпрацю з компаніями Держрезерву не обмежуватимемо лише проектами зі встановлення сонячних панелей – ми зацікавлені також і у налагодженні безпосереднього виробництва в Україні унікальних по своїй суті TCR system».

Останні новини:

Зараз читають