9.5 C
Alba Iulia
Середа, 26 Січня, 2022

У січні 2018 року ДТЕК збільшив поставки газового вугілля для ТЕС

У січні 2018 року теплоелектростанції ДТЕК Енерго отримали 1,4 млн тонн вугілля марки Г, що на 10,4% більше за показник січня 2017 року.

Поставки імпортного антрациту на станції минулого місяця склали 207 тис. тонн. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на uaprom.info.

Це у 3,3 рази менше січня 2017 року, коли на станції ДТЕК надходив антрацит з власних підприємств на тимчасово неконтрольованої території.

У той же час поточна потреба в антрациті зменшилася завдяки перенесенню навантаження на ТЕС, що працюють на газовому вугіллі, а також реалізованому компанією проекту по переведенню двох блоків Придніпровської ТЕС на газове вугілля.

Ми розуміємо, скільки палива необхідно нашим ТЕС для виконання головного завдання – підтримки стабільного енергопостачання українців. Своєчасні поставки і достатні запаси вугілля дозволяють нам впевнено говорити, що поточний опалювальний сезон в плані роботи енергосистеми стане найспокійнішим за останні кілька років, – зазначив директор з генерації електроенергії ДТЕК Енерго Сергій Куріленко.

Станом на 8 лютого, на складах ТЕС ДТЕК знаходиться 730 тис. тонн вугілля, з яких 268 тис. тонн антрациту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають