9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

У Рівненській області збудують теплоелектростанцію потужністю 4 МВт на деревній щепі

У Дубні планується збудувати теплоелектростанцію потужністю 4 МВт, яка вироблятиме теплову та електричну енергію, працюючи на деревній щепі (біомасі).

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Дубенської міськради.

Про це йшлося під час зустрічі керівників міста з представником ТОВ “Пауер Дубно” Андрієм Чубатенком та заступником директора ТОВ “ЕСКО ЮА” Олегом Даниловим.

Наразі узгоджено технічну документацію на оренду земельної ділянки. Початок монтажно-будівельних робіт запланований орієнтовно на березень 2018 року. До того часу буде проведено грунтовний аудит усіх інженерно-технічних мереж для будівництва об’єкту. В середньому тривалість реалізації такого проекту становить 1 — 1,5 роки.

За попередніми підрахунками, в разі укладення відповідного договору оренди вказаної земельної ділянки, інвестори щорічно сплачуватимуть до міського бюджету понад 300 тис.грн. Також інвестори повідомили, що у них в планах будівництво поблизу ТЕС заводу з виробництва бутильованої води. А це знову ж таки — більші податки та додаткові робочі місця. Адже, як заявляють підприємці, їхній підхід — максимально залучати до виконання ремонтних, будівельних та інших робіт місцевий ресурс.
Окрім того, інвесторами накреслено комплексний підхід до модернізації системи енергозбереження у місті Дубні. Андрій Чубатенко під час зустрічі розповів про реалізацію механізму енергосервісних договорів у бюджетних установах на прикладі таких європейських країн як Польща, Литва, Угорщина.

Також у рамках реалізації в місті енегрозберігаючих заходів підприємці планують замінити насоси у КП “Дубноводоканал”, що зумовить суттєву економію за рахунок зменшення використання електроенергії.

Вартість теплової енергії, виробленої теплоелектростанцією, буде орієнтовно на 35 % дешевшою. Цією тепловою енергією передбачається забезпечити теплопостачання 10-ти шкіл і садочків міста та підприємств, в т.ч. ПАТ “Дубномолоко”.

Останні новини:

Зараз читають