9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

У порту Южний завершили розвантаження першого судна з вугіллям з ПАР

blankНа ДП МТП Южний була завершена розвантаження першої в поточному році партії африканського вугілля для ТЕС ДТЕК.

Перевалка 75 тис.тонн вантажу з Panamax Alexander на підприємстві була виконана з випередженням графіка – за 59 годин. В середньому за добу підприємство відправляє на електростанції близько 100 вагонів з вугіллям.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

Більше 17 000 тон вугілля, а це 250 вагонів, вже відвантажено для спалювання на ТЕС. Роботи в ДП організовані таким чином, щоб максимально швидко вивантажувати і відправляти на електростанції вугілля, якого потребує Україна для проходження опалювального сезону. Наступне судно з антрацитом з ПАР ми готуємося прийняти в кінці червня, – нагадав в.о. директора підприємства Віталій Жуковський.

Планується, що ДП МТП Южний щомісяця буде розвантажувати по одному судну типу Panamax з вугіллям з ПАР. Компанія ДТЕК законтрактувала до кінця року 675 000 тонн вугілля в ПАР з можливістю збільшення поставок до 1 млн. тонн.

Нагадаємо, 25 травня 2017 року до причалу №5 ДП МТПЮ пришвартувався балкер Panamax Alexander. Він доставив в Україну 75 000 тон вугілля для ТЕС ДТЕК. З початку року ДП МТП Южний виконав перевалку 4,32 млн. т. вантажів, з яких близько 1 млн. т. – імпортне вугілля.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають