9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 15 Червня, 2021

У Полтавській області установка від українського виробника “Discovery” пробурила розвідувальну свердловину

 • Бурова установка, яка пробурила свердловину глибиною 6172 м на перспективному Кошевойському родовищі, виготовлена на підприємстві Discovery Drilling Equipment. Установка SL2500 AC 650Т W – перша установка збудована для української компанії, яка бурить в Україні. До цього стаціонарні бурові у компанії відправляли тільки на експорт.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ukraine News

  Компанія “Discovery” є єдиним виробником бурових в Україні. Компанія розпочала свою діяльність у 2005-му році з придбання у м. Стрий Львівської області заводу з виготовлення бурових установок ще за часів Австро-Угорщини. Завод був відомий на міжнародному рівні, але на початку 2000-х являв собою застаріле, неконкурентне пострадянське підприємство.

  Станом на сьогодні компанія постачає продукцію для компаній-підрядників BP і Chevron. Кожна така установка коштує від 15 до 20 млн доларів США, а бурові установки компанії працюють у 5-ти частинах світу для провідних видобувних та підрядних організацій. Відтепер така установка задіяна й на родовищі у Полтавській області.

  У липні 2018-го на Кошевойському родовищі на ділянці ТОВ «Східний геологічний союз» (входить до групи «Гео-Альянс») було розпочато буріння свердловини з проектною глибиною 6,2 км. Наступним етапом буде здійснена оцінка потенціалу родовища, визначено глибину залягання перспективних горизонтів.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Києві представили бронеавтомобілі «Новатор» з ударним БПЛА та бойовим модулем (фото)

  Компанія «Українська бронетехніка» продемонструвала на виставці «Зброя та безпека - 2021» дві нові версії спеціального броньованого авто...

  Представлено дизайн нового зенітно-ракетного комплексу від КБ «ЛУЧ»

  Державне Київське конструкторське бюро «ЛУЧ» на міжнародній зброярській виставці «Зброя та Безпека - 2021» представило макет зенітно-ракетного комплексу середньої дальності, над яким...

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану авіаційну ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  Європейський інвестиційний банк планує виділити Харкову 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв

  Європейський інвестиційний банк може виділити близько 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв і розбудову супутньої інфраструктури для Харкова.

  Українські науковці розробили нове обладнання для виробництва комплектуючих до турбін та авіадвигунів

  У Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України вперше в Україні розроблено устаткування, яке призначене для пошарового виготовлення металевих виробів заданої форми...

  Техніку ЗСУ почали оснащувати вітчизняною тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds (фото)

  Військову техніку Збройних сил України почали оснащувати тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds, яка розроблена приватною компанією НВО "Небо України".

  Крюківці планують випустити четвертий дизель-поїзд ДПКр-3 до кінця серпня

  Крюківський вагонобудівний завод планує зібрати четвертий тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 до Дня Незалежності України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  Крюківці планують випустити четвертий дизель-поїзд ДПКр-3 до кінця серпня

  Крюківський вагонобудівний завод планує зібрати четвертий тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 до Дня Незалежності України.Передає Національний...

  У Києві представили компактні українські електромобілі Konyk (фото)

  У Києві в рамках спеціалізованих виставок ComAutoTrans і Автотехсервіс відбулася презентація компактних електромобілів українського виробника.

  “Іскра” розробляє нову багатофункціональну РЛС “Мангуст” (фото)

  КП "Науково-виробничий комплекс "Іскра", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", продовжує працювати над новітньою багатофункціональною РЛС "Мангуст"...

  Єгипет запрошує українські компанії інвестувати в особливу економічну зону Суецького каналу

  Влада Єгипту запрошує український уряд та українські компанії інвестувати в особливу економічну зону Суецького каналу (SCZone).