9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

У Полтавській області установка від українського виробника “Discovery” пробурила розвідувальну свердловину

Бурова установка, яка пробурила свердловину глибиною 6172 м на перспективному Кошевойському родовищі, виготовлена на підприємстві Discovery Drilling Equipment. Установка SL2500 AC 650Т W – перша установка збудована для української компанії, яка бурить в Україні. До цього стаціонарні бурові у компанії відправляли тільки на експорт.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ukraine News

Компанія “Discovery” є єдиним виробником бурових в Україні. Компанія розпочала свою діяльність у 2005-му році з придбання у м. Стрий Львівської області заводу з виготовлення бурових установок ще за часів Австро-Угорщини. Завод був відомий на міжнародному рівні, але на початку 2000-х являв собою застаріле, неконкурентне пострадянське підприємство.

Станом на сьогодні компанія постачає продукцію для компаній-підрядників BP і Chevron. Кожна така установка коштує від 15 до 20 млн доларів США, а бурові установки компанії працюють у 5-ти частинах світу для провідних видобувних та підрядних організацій. Відтепер така установка задіяна й на родовищі у Полтавській області.

У липні 2018-го на Кошевойському родовищі на ділянці ТОВ «Східний геологічний союз» (входить до групи «Гео-Альянс») було розпочато буріння свердловини з проектною глибиною 6,2 км. Наступним етапом буде здійснена оцінка потенціалу родовища, визначено глибину залягання перспективних горизонтів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають