9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

У першому кварталі 2018 року сонячна електростанція Укртрансгазу згенерувала маже 28 МВт*год електроенергії

Цього обсягу вистачило би для забезпечення місячних потреб в електроенергії сучасної житлової 24-поверхової «свічки», або близько 50 середньостатистичних приватних будинків.

З грудня 2018 року вироблену станцією енергію наша філія Укргазтехзв`язок продає за «зеленим тарифом» до єдиної енергетичної системи України – ДП «Енергоринок». Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Укртрансгазу.

Укртрансгаз також розглядає варіанти встановлення альтернативних джерел енергії для живлення віддалених невеликих об’єктів ГТС. Інженери та фінансисти прораховують в комплексі технічну, економічну та екологічну доцільність, адже мета компанії – бути надійною та ефективною.

Нагадаємо, наша сонячна електростанція є пілотним проектом відновлювальної енергетики в Групі Нафтогаз України – Naftogaz. Об’єкт запущено в експлуатацію на початку 2017 року.

СЕС складається з 1140 сонячних панелей загальною потужністю 300 кВт. Всього очікується, що станція буде генерувати 400 МВт*год електроенергії на рік. За попередніми розрахунками, найбільшу кількість енергії – 55 МВт*год – станція може виробити у липні, а найменшу – 6,2 МВт*год – у грудні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають