9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 15 Квітня, 2021

У Нікополі почалося будівництво сонячної електростанції, в котру Канада інвестує €15 млн

 • У Нікополі почалося будівництво сонячної електростанції, в яку канадська компанія «TIU Canada Ltd.», яка входить до «Refraction Asset Management»(RAM), інвестує €15 млн.

  Урочиста закладка першої палі майбутнього енергетичного об’єкта, який розташується на території Нікопольського заводу феросплавів, відбулася 9 червня, повідомляє EcoTown з посиланням на НТМ.

  СЕС розташується на ділянці площею 17,5 га, яка не використовувалася підприємством і перебувала у комунальній власності міста. Зводити об’єкт буде компанія «Екотехнік Нікополь», а встановлювати панелі ген. підрядник – українсько-французька фірма «Helios Strategia», головний офіс якої розташований у Дніпрі.

  Протягом літа на території Нікопольського заводу феросплавів буде встановлено близько 31 250 панелей потужністю 0,32 кВт кожна. На СЕС будуть використовуватися китайські панелі, вироблені з дотриманням високих технологічних стандартів. Вони стійкі до механічних пошкоджень: граду та інших природних явищ, а також перевершують українські у співвідношенні ціна-якість.

  Передбачається, що сонячну електростанцію загальною потужністю 10,7МВт запустять вже у вересні цього року. 15,7 млн євро, які канадська сторона вкладе у СЕС, стануть найбільшою інвестицією з моменту підписання угоди про вільну торгівлю між Україною і Канадою.

  За словами міського голови Нікополя Андрія Фисака, проект реалізуватиметься завдяки іноземним інвестиціям у місті вперше.

  «Для Нікополя це велика подія, – наголосив мер. – Сонячна станція дозволить створити нові робочі місця та забезпечить надходження фінансових коштів до міського бюджету, які у подальшому дадуть можливість розвивати місто і зробити його більш комфортним».

  За словами Майкла Юрковича, президента компанії «Refraction Asset Management» (RAM), на даний момент готуються документи та відбираються земельні ділянки для будівництва ще декількох СЕС потужністю до 20 МВт і 30 МВт. «Дві сонячні станції плануємо розташувати у Нікопольському районі, – наголосив він. – Сьогодні інвестиції у відновлювану енергетику найприбутковіші, зокрема, будуючи СЕС в Україні ми підтримуємо соціальну сферу, робимо внесок у розвиток територіальної громади, реалізуємо ініціативи з корпоративної відповідальності та покращуємо імідж країни».

  «Refraction Asset Management», яка знаходиться у місті Калгарі, провінція Альберта, має хорошу ділову репутацію. Компанія включає в себе Хеджинговий фонд, що інвестує у цінні папери підприємств всього світу – в Англії, Африці, Аргентині та ряді інших країн.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДСНС поновила відновлення цивільних об’єктів на Донеччині

  В районі Операції об'єднаних сил підрозділи ДСНС України залучаються до відновлення цивільної інфраструктури.Передає Національний...

  “Нова Пошта” відкрила автоматизований сортувальний термінал в Черкасах

  У Черкасах на повну потужність запрацював новий термінал "Нової пошти", загальні інвестиції в будівництво якого склали 33,2 мільйона гривень.

  Запоріжжя закуповує ще три кузови для модернізації трамваїв

  В Запоріжжі оголошено тендер на закупівлю ще трьох частково низькопідлогових кузовів трамвайних вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AllTransUA.

  Установи Національної академії наук України представили свої розробки для сільського господарства та харчового забезпечення

  Установи Національної академії наук України в рамках участі у загальнонаціональних та міжнародних виставкових заходах представили власні розробки та напрацювання для сільського господарства...

  Морський порт Чорноморськ в березні перевалив понад два мільйони тонн вантажів

  Морський порт Чорноморськ в березні 2021 року перевалив 2,15 мільйона тонн вантажів, що на 5,6% більше показників аналогічного періоду 2020 року.

  В Збройних силах України з’являться мобільні групи викладачів англійської мови

  На сьогодні армійські центри мовної підготовки можуть навчати 800 осіб на рік. Цього замало, тому цифру подвоять, а до військових частин направлять...

  ВМС України відпрацьовує застосування рухомих пунктів управління (фото)

  Для відпрацювання боротьби з ворожим РЕБ та радіокерованими фугасами окремий полк зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України провів польове тренування.

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  “Нова Пошта” відкрила автоматизований сортувальний термінал в Черкасах

  У Черкасах на повну потужність запрацював новий термінал "Нової пошти", загальні інвестиції в будівництво якого склали 33,2...

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий...

  Кабмін схвалив основні показники Державного оборонного замовлення на три роки

  Уряд України схвалив основні показники Державного оборонного замовлення на три роки.Про це повідомила пресслужба Міністерства...

  Харків домовляється про виробництво турецьких автобусів Karsan

  У Харкові було підписано Меморандум про наміри співробітництва між Харківською міською радою та турецькою компанією з виробництва...