9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

У Маріуполі відновлять видобуток електроенергії зі сміття

Компанії “Тіс Еко” зможе відновити переробку сміття в електроенергію на непрацюючому полігоні в Маріуполі.

Це випливає з дозволу на викиди, яке 27 лютого було видано департаментом по екології Донецької обласної державної адміністрації. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на depo.ua.

Полігон знаходиться в Приморському районі міста. Згідно з документацією, в межах санітарно-захисної зони навколо полігону відсутні житлові будинки та об’єкти громадського призначення.

Для знищення комунальних відходів на території Маріуполя існують два полігони ТПВ, які включено до реєстру ста найбільших офіційно зареєстрованих полігонів ТПВ в Україні. Полігони було засновано як стихійні звалища, що мають суттєві порушення технології складування відходів і не відповідають санітарним та екологічним нормам: відсутня система збору фільтрату та протифільтраційний екран для захисту підземних вод та ґрунтів, система відводу поверхневих вод, ізоляція робочої зони поверхні полігонів, газовий дренаж та інші природоохоронні заходи.

На сьогоднішній день полігони ТПВ є комунальною власністю і знаходяться на балансі та оперативному управлінні КП «Полігон ТПВ».

blank
Розташування полігонів ТПВ на території м. Маріуполь (1 – Полігон № 1, Приморський район; 2 – Полігон № 2 – Орджонікідзевський район)

Компанія «ТІС Еко» була заснована у 2008-му році з метою реалізації проектів з видобутку та використання біогазу з полігонів твердих побутових відходів (ТПВ) в енергетичних цілях.  Входить до групи компаній «ТІС» (виробництво будматеріалів, логістика, девелопмент).

Останні новини:

Зараз читають