9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

У листопаді поточного року турецька компанія розпочне будівництво сонячної електростанції потужністю 50 МВт на Херсонщині

11 жовтня голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв провів робочу зустріч з представниками ТОВ «Атлас Кепітал Енерджи» щодо реалізації проекту будівництва сонячної електростанції потужністю 50 МВт поблизу Старої Збур’ївки Голопристанського району Херсонської області.

Відповідний меморандум про співпрацю між адміністрацією та компанією ТОВ «Атлас Кепітал Енерджи» було підписано ще 10 квітня минулого року. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Херсонської ОДА.

У рамках зустрічі представники компанії прозвітували про стан виконання плану календарного графіку, а також повідомили, що будівництво СЕС розпочнеться вже у листопаді поточного року.

У свою чергу, Андрій Гордєєв запевнив, що обласна влада зацікавлена в реалізації проекту альтернативної енергетики та всіляко підтримуватиме його, але за умови співпраці інвестора з  місцевими підрядними та будівельними компаніями.

У Туреччині ТОВ «Атлас Кепітал Енерджи» побудувано близько 30 сонячних електростанцій загальною потужністю понад 1,5 ГВт. Компанія не перший рік працює в Україні і вже реалізувала проекти в сфері сонячної енергетики у західних регіонах України, а також зарекомендувала себе, як соціально відповідальний інвестор з прозорими умовами роботи та чіткими термінами виконання. ТОВ “Атлас Кепітал Енерджи” є дочірньою структурою турецької компанії “Enisolar”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають