9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 16 Травня, 2022

У Кропивницькому виділили землю для будівництва системи дегазації смітника

У Кропивницькому на міському полігоні твердих побутових відходів встановлять біогазову установку за 1,5 млн євро. Проект будівництва комплексу з дегазації розробляє ТОВ “ЛНК”.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «Depo».

Питання передачі в оренду земельної ділянки для комплексу обговорили підтримала депутатська комісія з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

«Об’єкт покращить екологічний стан у місті, дасть чотири нових робочих місця та дозволить залучити інвестиції на суму півтора мільйона євро. Наразі виконуються роботи з буріння свердловин, після цього встановлять спеціальне обладнання, що вироблятиме електроенергію, яку потім можна буде продавати за “зеленим” тарифом», – зауважив профільний заступник міського голови Олександр Мосін.

На додачу, дегазація полігону кардинально змінить ситуацію для мешканців мікрорайонів Кущівка та Завадівка: повітря стане чистішим, зникнуть неприємні запахи.

«Метан – один з шести найнебезпечніших газів, що руйнують озоновий шар та провокують виникнення парникового ефекту, а дегазація дозволяє зібрати його і попутно вберегти полігон від пожежі, – зазначають у «ЛНК». – З початку роботи комплексів з дегазації у шести містах України на полігонах не було зареєстровано жодного випадку загоряння».

Згідно з ліцензійними умов полігони в Україні мають бути облаштовані системою дегазацію вже до 1 січня 2020 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають