9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

У Кременчуці побудують резервне джерело теплопостачання замість зруйнованої ТЕЦ – Суспільне

У Кременчуці планують побудувати котельні, які могли б замінити зруйновану російською армією теплоелектроцентраль. Це потрібно для забезпечення наступного опалювального сезону.

Про це повідомив голова громади Віталій Малецький на засіданні парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Суспільне.

За словами голови Кременчуцької громади, впродовж тижня мають зробити розрахунково-аналітичні документи щодо побудови котелень.

“Іншого виходу, ніж поставити ще одну, а в ідеалі три котельні на існуючу мережу централізованого водопостачання, яка була б максимально віддалена від ТЕЦ і від Північного промислового вузла, який є мішенню зараз і буде залишатися мішенню, – у міста Кременчук немає”, – сказав голова громади.

За його словами, і на підготовку документації, і на побудову котелень грошей у громади недостатньо. Для цього потрібна міжнародна фінансова допомога або надання довгострокових кредитів від держави.

Через руйнування ТЕЦ у Кременчуці майже 80 тисяч мешканців можу залишитися без теплопостачання під час опалювального сезону, повідомив Віталій Малецький.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають