9.5 C
Alba Iulia
Субота, 17 Лютого, 2024

У Івано-Франківську побудують сонячну електростанцію на даху площею 396 кв. м

Державна архітектурно-будівельна інспекція зареєструвала повідомлення про початок підготовчих робіт щодо будівництва в Івано-Франківську наземної сонячної електростанції потужністю 360,00 кВт

ТОВ «Скайфол Енерджі» працює в сфері енергетики — продаж електроенергії по нерегульованому тарифу, виробництво електроенергії (власні сонячні електростанції), продаж та монтаж СЕС, геліосистем.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Правда.if.ua

У 2016 році фірма вже орендувала частину даху площею 396 кв. м. в Івано-Франківську на спорудження тут дахової сонячної електростанції потужністю 60,685 кВт. У  грудні минулого року на замовлення ТОВ «Скайфол Енерджі» працівники компанії «Екотехнік Україна Груп» встановили на цьому об’єкті сонячні панелі для виробництва електроенергії. Як розповів керівник ТОВ «Скайфол Енерджі» Андрій Іванюк, ці сонячні електростанції вже підключені до мережі.

Орієнтовно сума будівництва становитиме понад 360 тисяч доларів.  Сонячну електростанцію на Ботанічній,2 планують звести до наступного року. Зараз розробляється ділянка, безпосередні роботи ще не почалися.

Останні новини:

Зараз читають