9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

У індустріальному парку “Павлоград” на Дніпропетровщині планують налагодити виробництво сонячних панелей

У найбільшому в Україні індустріальному парку “Павлоград”(Дніпропетровська область) планують налагодити виробництво сонячних панелей.

Як зазначає голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, розмістити підприємство з виготовлення енергоємних пристроїв на новому майданчику виявили бажання польські інвестори, передає EcoTown з посиланням на Дніпропетровську ОДА.

Для нових виробництв у Павлоградському районі виділено 250 гектарів землі, – зазначив посадовець. – В нашому індустріальному парку поляки хочуть зводити підприємство з виробництва сонячних батарей, австрійці – заводи з випуску синтез-газу й метанолу, а англійці планують виробляти лікарські засоби та розмістити склади – загалом буде створено близько 1000 нових робочих місць та інвестовано в область понад 5 мільярдів гривень.

За допомогою індустріального парку “Павлоград”, який матиме сім секторів за профілем виробництва – машинобудування, будматеріали, переробка сільгосптоварів, легка промисловість, Hi-tech технології, енергозабезпечення та логістика, Дніпропетровщина планує створити близько 5 тисяч нових робочих місць та залучити близько 1 мільярда доларів інвестицій.

Новий майданчик має сприятливі умови для ведення бізнесу: велику територію, мільйони споживачів, розвинену транспортну інфраструктуру.

Згідно з концепцією, на території індустріального парку «Павлоград» підприємства повинні дотримуватися певних правил: бути екологічно чистими, зареєструватися в Павлоградському районі й створити щонайменше 50 нових робочих місць.

Як наголосив голова керуючої компанії Індустріального парку “Павлоград” Олександр Коломійцев, закордонний капітал сприятиме економічному зростанню області. «Австрійці планували будувати метанолове підприємство в Кіровоградській області, але зрозуміли, що на Дніпропетровщині умови кращі, – пояснює він. – До недавнього монопольним виробником метанолу, основними споживачами якого є газоперекачувальні компанії, був Сєверодонецький “Азот”, а тепер такі потужності з’являться на Дніпропетровщині».

Останні новини:

Зараз читають