9.5 C
Alba Iulia
Середа, 7 Грудня, 2022

У Франківську новорічні ялинки використають як біопаливо

blank
(с) Телеграфъ

Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради веде переговори з перевізниками щодо утилізації використаних новорічних ялинок.

Про це повідомляють на сайті “Комуналка. Івано-Франківськ“, передає Національний промисловий портал.

“Після закінчення святкування Нового року та Різдва мешканці Івано-Франківська залишають обсипані та пожовклі ялинки біля сміттєвих контейнерів, а часто й біля під’їздів. У нашій країні “правильна” утилізація ялинок поки не дуже розвинена. Проте європейці та американці знайшли для них масу способів застосування, щоб не забруднювати навколишнє середовище. Тому цьогоріч франківські новорічні ялинки використають як біопаливо”, – йдеться у повідомленні.

Директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак зазначає, що наразі ведуться переговори з перевізниками:

“Ялинки люди повинні викидувати на спеціальні майданчики для збору негабаритного сміття. Зараз ми ведемо переговори з перевізниками, щоб ті звозили викинуті ялинки не на звалище у Рибне, а на котельні, які використають деревину для опалення приміщень”, – зауважив Михайло Смушак.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають