9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

У Дніпропетровській області реалізують шість «зелених» проектів за підтримки уряду Німеччини

blankПроекти були відібрані в ході конкурсу ресурсоефективних ініціатив підприємств і вчених регіону “Зелений імпульс. Green Chamber Award”, який проводився у рамках проекту Дніпропетровської торгово-промислової палати “Зелена палата. Ініціатива сталого розвитку” за підтримки Програми сприяння зеленій модернізації української економіки, яка виконується Deutsche Gesellschaftfur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини, передає EcoTown, з посиланням газета “Лица”. на

На конкурс, який стартував 15 листопада 2016 року, подали заявки 35 підприємств регіону і вчених, що розробляють і впроваджують проекти та ініціативи, спрямовані на раціональне використання ресурсів. Це були великі, малі та середні пыдприэмства-постачальники ресурсоефективного обладнання або провайдери послуг з енерго- та ресурсоефективності та вчені. До участі були допущені 26 заявок у відповідності з конкурсними критеріями.

Після кількох етапів ретельного розгляду заявок конкурсна комісія, до складу якої увійшли відомі профільні експерти, науковці, підприємці та лідери бізнес-асоціацій, обрала «шістку» найкращих.

blank
  • Так, в номінації “Кращий проект промислового підприємства” переможцем визнали Публічне акціонерне товариство “Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф. Е. Дзержинського” з проектом “Будівництво комплексу з приготування та вдування пиловугільного палива, для заміни імпортного природного газу на пиловугільне паливо” (керівник – Вячеслав Мосипан).
  • У номінації “Кращий соціальний проект промислового підприємства” переможцем стало Державне підприємство “Науково-виробниче об’єднання” Павлоградський хімічний завод”з проектом “Реконструкція спортивного комплексу “Юність” з будівництвом плавального басейну” (керівник – Леонід Шиман).
  • В номінації “Кращий проект підприємства малого і середнього бізнесу” перемогли наступні проекти: третє місце посіла компанія ТОВ “АгроЭнергоПлюс” зі своїм проектом “Обґрунтування біогербіцидної технології вирощування енергетичних культур з метою рекультивації забруднених земель та заміщення природного газу біопаливом” (керівник – Дмитро Дьомін); друге місце виборов проект “Побудова системи збору і подальшої утилізації звалищного біогазу з виробництвом електричної і теплової енергії на когенераційній електростанції потужністю 0,72-0,8 МВт, переробкою соломи в екоупаковку і одноразовий екопосуд на полігоні твердих побутових відходів у місті Підгородне”, який запропонувала компанія ТОВ “ІнЕкоТех Україна” (керівник – Володимир Гаврилов). І, нарешті, перше місце посіла інженерна компанія ТОВ “ВТС Комплект” з проектом “Save House Ukraine – Енергоефективний будинок” (директор – Вадим Рижов).
  • У номінації “Кращий проект наукової установи” переможцем стала Національна металургійна академія України з проектом “Виробництво і застосування інноваційних вуглецевмісних матеріалів на основі біомаси рослинного походження і техногенних відходів металургійного виробництва для зменшення витрат невідновлюваних енергетичних джерел і застосування енергоємних металургійних технологій” (керівник – проректор з наукової роботи Юрій Пройдак).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають