9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 25 Липня, 2021

У Дніпропетровській області реалізують шість «зелених» проектів за підтримки уряду Німеччини

 • Проекти були відібрані в ході конкурсу ресурсоефективних ініціатив підприємств і вчених регіону “Зелений імпульс. Green Chamber Award”, який проводився у рамках проекту Дніпропетровської торгово-промислової палати “Зелена палата. Ініціатива сталого розвитку” за підтримки Програми сприяння зеленій модернізації української економіки, яка виконується Deutsche Gesellschaftfur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини, передає EcoTown, з посиланням газета “Лица”. на

  На конкурс, який стартував 15 листопада 2016 року, подали заявки 35 підприємств регіону і вчених, що розробляють і впроваджують проекти та ініціативи, спрямовані на раціональне використання ресурсів. Це були великі, малі та середні пыдприэмства-постачальники ресурсоефективного обладнання або провайдери послуг з енерго- та ресурсоефективності та вчені. До участі були допущені 26 заявок у відповідності з конкурсними критеріями.

  Після кількох етапів ретельного розгляду заявок конкурсна комісія, до складу якої увійшли відомі профільні експерти, науковці, підприємці та лідери бізнес-асоціацій, обрала «шістку» найкращих.

  • Так, в номінації “Кращий проект промислового підприємства” переможцем визнали Публічне акціонерне товариство “Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф. Е. Дзержинського” з проектом “Будівництво комплексу з приготування та вдування пиловугільного палива, для заміни імпортного природного газу на пиловугільне паливо” (керівник – Вячеслав Мосипан).
  • У номінації “Кращий соціальний проект промислового підприємства” переможцем стало Державне підприємство “Науково-виробниче об’єднання” Павлоградський хімічний завод”з проектом “Реконструкція спортивного комплексу “Юність” з будівництвом плавального басейну” (керівник – Леонід Шиман).
  • В номінації “Кращий проект підприємства малого і середнього бізнесу” перемогли наступні проекти: третє місце посіла компанія ТОВ “АгроЭнергоПлюс” зі своїм проектом “Обґрунтування біогербіцидної технології вирощування енергетичних культур з метою рекультивації забруднених земель та заміщення природного газу біопаливом” (керівник – Дмитро Дьомін); друге місце виборов проект “Побудова системи збору і подальшої утилізації звалищного біогазу з виробництвом електричної і теплової енергії на когенераційній електростанції потужністю 0,72-0,8 МВт, переробкою соломи в екоупаковку і одноразовий екопосуд на полігоні твердих побутових відходів у місті Підгородне”, який запропонувала компанія ТОВ “ІнЕкоТех Україна” (керівник – Володимир Гаврилов). І, нарешті, перше місце посіла інженерна компанія ТОВ “ВТС Комплект” з проектом “Save House Ukraine – Енергоефективний будинок” (директор – Вадим Рижов).
  • У номінації “Кращий проект наукової установи” переможцем стала Національна металургійна академія України з проектом “Виробництво і застосування інноваційних вуглецевмісних матеріалів на основі біомаси рослинного походження і техногенних відходів металургійного виробництва для зменшення витрат невідновлюваних енергетичних джерел і застосування енергоємних металургійних технологій” (керівник – проректор з наукової роботи Юрій Пройдак).

  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Комплексом протикорабельних ракет «Нептун» зацікавилися три іноземні країни

  У вітчизняному ракетному протикорабельному комплексі РК-360МЦ «Нептун» зацікавлені три країни.Про це в інтерв’ю для «Новинарня»...

  Китайська компанія хоче інвестувати у виробництво електрокарів в Україні

  Один з китайських виробників електромобілів планує розташувати своє виробництво в Україні.Про це розповів генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і...

  «Артем» провів випробування боєприпасів калібру 155-мм (фото)

  ДАХК «Артем», який входить до складу ДК «Укроборонпром» випробував власний боєприпас калібру 155 мм.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Промислове виробництво в Україні зросло на 2,1%

  За січень-червень 2021 року обсяги промислового виробництва в Україні зросли на 2,1% у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року.

  Літак Ан-70 відновив польоти після тривалого простою (відео)

  Середньомагістральний вантажний літак Ан-70, в рамках підготовки до святкового параду на День Незалежності, 23 липня повернувся у небо після тривалої перерви.

  На Запоріжжі аграрії відзначають значне збільшення врожайності

  Згідно з нинішніми даними, цього року урожай у Запорізькій області набагато більший у порівнянні з минулими роками.Про це...

  Дизель-потяг ДПКр-2 Крюківського вагонобудівного заводу проїхав вже майже мільйон кілометрів

  Дизель-поїзд ДПКр-2 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу з моменту введення в експлуатацію в жовтні 2015 року та станом на 18 липня поточного року...

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Зараз читають

  В Україні створять міжнародний центр підготовки пілотів

  Збройні сили України разом із закордонними партнерами розглядають доцільність створення в Україні міжнародного центру підготовки пілотів.

  У Миколаєві розробили новий проєкт десантного катера

  Миколаївське державне підприємство «Дослідно-проектний центр кораблебудування» (ДПЦК) розробило і представило проєкт нового десантного катера «Пелікан».

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.

  ВМС України визначається з випробувальною платформою для корабельної версії комплексу «Нептун»

  Військово-морські сили України визначаються з випробувальною платформою до морської версії ракетного комплексу «Нептун».Про...